Na prenájom priestranný 2 izbový byt, 70 m2, Bratislava, Petržalka, Vyšehradská ulica

Na prenájom priestranný 2 izbový byt, 70 m2, Bratislava, Petržalka, Vyšehradská ulica

Na prenájom priestranný 2 izbový byt, 70 m2, Bratislava, Petržalka, Vyšehradská ulica, s veľkou loggiou.

Byt má čistú podlahovú plochu 62 m2 + 8 m2 loggia. Nachádza na 2. poschodí  v 7 poschodovom bytovom dome s dvoma výťahmi.

Byt sa prenajíma kompletne zariadený, obývačka s rohovou sedačkou, TV, pracovný kút s pracovným stolom, policová skrinka, vstavaná skriňa. Spálňa vybavená veľkou vstavanou skriňou, manželská posteľ. Kuchyňa ostáva kompletne vybavená, chladnička, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, elektrická rúra, vybavenie kuchyne a v kúpeľni sa nachádza práčka. V chodbe sa nachádza ďalšia vstavaná skriňa.

Byt pozostáva: zo vstupnej chodby, dvoch izieb, pracovného kúta, loggie, kuchyne, kúpelňa s vaňou a samostatné WC.

Byt je voľný k nasťahovaniu IHNEĎ.

Cena nájmu je 580,- EUR/mes. bez energií, 170,- EUR/mes. energie s pripojením vysokorýchlostného internetu. Spolu 750,- EUR/mes.. Pri podpise zmluvy sa platí depozit vo výške mesačného nájmu. Provízia je vo výške 1/2 nájmu.

V blízkosti sa nachádza: zástavky MHD, športoviská, obchody, nákupné centrum DANUBIA, TESCO, nákupne centrum SLNEČNICE, reštaurácie, pivárne, BILLA, LIDL, nemocnica Antolská a všetky potrebné služby.

Byt sa nachádza v blízkosti ulíc: Panónska cesta, Lietavská, Budatínska, Znievska, Jantárová cesta, Beňadická, Šášovská, Vigľašská

© 2024 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo