PREDANÉ Na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt, Bratislava, Ružinov, Šalviová ulica

PREDANÉ Na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt, Bratislava, Ružinov, Šalviová ulica

Na predaj 3 izbový byt, 67 m2 s loggiou, po kompletnej zrekonštrukcii, Bratislava, Ružinov, Šalviová ulica

Byt jsa nachádza v zateplenom bytovom dome na 1. poschodí (pod bytom je byt na prízemí) zo 6. s výťahom. Bytový dom je zateplený, má nový výťah s bezbariérovým vstupom, menené spoločné stúpačky.

Byt pozostáva: zo vstupnej chodby, obývacej izby s kuchynským kútom a loggiou, dvoch samostatných izieb a kúpeľne s WC. Kúpelňa má vaňu. Izby sú orientované do tichého dvora, obývačka do ulice. Pivnica sa nachádza v suteréne bytového domu.

Je po peknej kompletnej rekonštrukcii pri ktorej bolo robené: zmenená dispozícia bytu, presunutá kuchyňa, kompletne menené elektrické rozvody, vodovodné rozvody, menené plastové okná, kompletne menené pohlahy, kúpelňa, stierky, menené bezpečnostné vchodové dvere.

Byt bol pôvodne 2,5 izbový, bola zväčšená jedna z izieb a kuchyňa presunutá do priestrannej obývacej izby. Je kúpou voľný bez nutných investícií.

Predáva sa so zabudovanými spotrebičmi v kuchyni (umývačka riadu, práčka, mikrovlnná rúra, vstavaná teplovzdušná rúra, varná indukčná doska), vstavanou skriňou v detskej izbe, na chodbe a skriňou v spálni.

Cena je uvedená vrátane provízie a kompletného právneho a poradenského servisu.

V blízkosti sa na nachádza: park Andreja Hlinku, detské ihriská, škôlka vo dvore, škola v blízkosti, nákupné centrum RETRO, zástavky MHD a električiek, dobrý dostupnosť do centra mesta, areál jazera Rohlík a Štrkovec.

V blízkosti ulíc: Nevädzová, Tomášikova, Papraďová, Rezedová, Sedmokrásková, Muškátová, Azalková, Tomášikova, Gagarinova, Astrová, Ľanová, Ružinovská, Seberíniho, Jašíkova

© 2024 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo