REZERVOVANÉ Na predaj, 1 izbový byt, Bratislava, Nové Mesto, Kominárska ulica

REZERVOVANÉ Na predaj, 1 izbový byt, Bratislava, Nové Mesto, Kominárska ulica

Na predaj 1 izbový byt s loggiou o celkovej ploche 28 m2, čiastočná rekonštrukcia, širšie centrum, Bratislava, Nové Mesto, Kominárska ulica

Byt je po čiastočnej rekonštrukcii. Nachádza na 4. zo 6. poschodí s výťahom, orientovaný do dvora. V blízkosti Trnavského mýta za bytovým komplexom UNITAS.

Čistá plocha bytu je 24 m2 + loggia 4 m2. Pivnica je o veľkosti 2 m2, nie je započítaná do plochy.

Byt pozostáva: zo vstupnej chodby s kuchynskou linkou, izby a loggie orientovanej do dvora, kúpelňe s vaňou. K bytu prislúcha pivnica v suteréne bytového domu.

V byte: boli menené vstupné vchodové dvere ADLO, plastové okná, staršia rekonštrukcia kúpeľne a kuch. linky so sklokeramickou varnou doskou a rúrou. Byt si je možné prerobiť podľa vlastných predstáv s možnosťou presunutia kuch. linky do izby.

Bytový dom je zateplený, boli menené spoločné rozvody vody a kanalizácie v bytovom dome, vynovené spoločné priestory, schodisko, vstupná brána.

Mesačné náklady: 120,- EUR/mes. (fond opráv, kúrenie, teplá a studená voda) + 15,- EUR/mes. elektrika

Cena je uvedená vrátane provízie a kompletného právneho a poradenského servisu. Byt sa predáva bez ťarchy.

Na ulici Kominárska je zavedená parkovacia politika PAAS s podmienkou trvalého pobytu. Za domom v lokalite Filiálka je odstavné parkovisko s možnosťou parkovania 100,- EUR/mes. (24/7).

V blízkosti sa nachádza: tržnica, železničná poliklinika, obchodný dom CENTRAL, zástavky MHD (autobusy, električky, trolejbusy), obchody, parky, LIDL, pivárne, kaviarne, reštaurácie.

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Trnavské mýto, Krížna, Vajnorská, Šancova, Račianska, Račianske Mýto, Škultétyho, Kukučínova, Legionárska, Belehradská, Jiskrova, Miletičova

 

© 2024 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo