PREDANÉ Na predaj zateplený dvojpodlažný rodinný dom, obec Polomka, okr. Brezno

PREDANÉ Na predaj zateplený dvojpodlažný rodinný dom, obec Polomka, okr. Brezno

PREDANÉ Na predaj zateplený dvojpodlažný rodinný dom, obec Polomka, okr. Brezno po čiastočnej rekonštrukcii v dohľade lyžiarskeho strediska Polomka – Bučnik.

Dom sa nachádza na rovinatom pozemku o veľkosti 386 m2 s hospodárskou budovou na pozemku, ktorá je využivaná ako sklad a dreváreň. Dom bol kompletne zateplený, vymené plastové okná v miestnostiach. Pozemok je udržiavaný a oplotený s vonkajšou terasou pri schodisku na poschodie.

Má samostatne prístupné podlažia, takže je možné dom využívať aj ako viacgeneračný, prípadne pre dve rodiny, alebo ako chalupu na rekreáciu či prenájom. V okolí je veľa možností na turistiku, zimné športy. Dom bol využívaný ako víkendová chalupa.

Na prízemí sa nachádza spoločneská miestnosť s krbom, dve izby, ktoré sú využívané ako sklady a je ich možné upraviť na bývanie.
Poschodie má samostatný vstup cez schodisko z dvora a na poschodí sa nachádzajú dve samostatné izby, komora, samostatná kuchyňa a špajza.

Dom je možné využívať ako chalupu ako doteraz bez nutných investícii, alebo obývateľný aj na celoročné bývanie.

Kúrenie v dome je do vačšiny domu cez krb na prízemí s teplovzdušnými prieduchmi do miestností. V izbách a v kuchyni sú piecky na drevo. Ohrev vody je cez elektrický kotol. Voda je obecná s odpadom do žumpy a plynová prípojka je priamo pred domom.

Parkovanie je možné na pozemku, prípadne pred domom. K domu vediet nová asfaltová cesta. Dom sa nachádza v blízkosti lokálnej trate želežničnej trate Brezno – Červená skala. Vlaková stanica je cca 350 m.

Cena je uvedená vrátane provízie, kompletného právneho a poradenského servisu, možná dohoda, možný HÚ. Predáva bez ťarchy.

Nachádza na konci ulice v blízkosti potoka kúsok od centra obce. Potraviny sú 3 min. chôdzou, supermarket v centre.

Vybavenosť obce: zástavky autobusu, vlaková stanica, potraviny, reštaurácie, škola, škôlka, lekár, pošta, lekáreň

© 2024 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo