PREDANÉ Na predaj, 2 izbový byt, Bratislava, Rača, Kubačova ulica

PREDANÉ Na predaj, 2 izbový byt, Bratislava, Rača, Kubačova ulica

Na predaj 2 izbový byt, 47 m2, Bratislava, Rača, Kubačova ulica po rekonštrukcii.

Byt sa nachádza na 2. poschodí zatepleného bytového domu s výťahom, orientovaný do tichého dvora. Predávať je ho možné kompletne zariadený vrámci ceny bytu, prípadne s dobrými nájomníkmi, ako investičný byt na prenájom.

Byt je zariadený a vybavený: kuchynskou linkou s vstavanou chlaničkou, práčkou, rohovou sedačkou, manželská posteľ, skriňa, policová skrinka a pracovný stôl so stoličkou v spálni, s botníkovou skrinkou v chodbe. Je vybavený a zariadený ako na fotkách.

Pozostáva: zo vstupnej chodby, obývačky, kuchyne, spálne, kúpeľne s vaňou a samostatného WC. Komora sa nachádza na poschodí vedľa bytu, pivnica sa nachádza v suteréne bytového domu.

Cena je uvedená vrátane provízie a kompletného právneho a poradenského servisu. Byt sa predáva bez ťarchy.

Vybavenosť v okolí: zástavky MHD (električka 3 min. chôdze), obchody, reštaurácie, supermarket BILLA, vlaková stanica Bratislava – Rača, potraviny, športoviská, cyklotrasy

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Račianska, Žitná, Kadnárova, Barónka, Detvianska, Kafendova, Plickova, Mudrochova, Rustaveliho, Závadská, Gelnická, Pri Vinohradoch, Alstrova, Čachtická

© 2024 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo