Na predaj parkovacie miesto v zakladači, Bratislava, Staré Mesto, Beskydská ulica

Na predaj parkovacie miesto v zakladači, Bratislava, Staré Mesto, Beskydská ulica

Na predaj parkovacie miesta v automatickom parkovacom zakladači v suteréne bytového domu Bratislava, Staré Mesto, Beskydská ulica.

Na predaj je väčší počet parkovacích miest s možnosťou odpočtu DPH. Kúpa je aj vhodná investícia prípadne aj na prenájom.

Garáž sa nachádza v blízkosti YMCA, pri novostavbe projektu PREMIER a miesta sa predávajú do osobného vlastníctva. Rozmery parkovacích boxov sú vhodné pre autá s výškou 1,5 m (2ks) a 1,7 m (12 ks), šírkou 2,05 m, váha do 2,5 tony. Je možné vyskúšať auto na mieste.

Automaticky zakladač ovláda majiteľ sám cez elektronickú kartu. Auto sa odstaví na vjazdovú plošinu a automaticky sa založí pomocou výťahových systémov a pásov na plošine na voľné miesto v zakladači. Majiteľ okrem zaparkovania a aktivácie systému svojou kartou nemusí už s autom nič robiť. Vybratie auta je podobné a po priložení karty sa auto za chvíľku objaví otočené k výjazdu na rovnakom mieste, ako sa auto do zakladača parkuje. Pri obhliadke Vám všetko potrebné maklér ukáže a vysvetlí.

Parkovacie miesta sú kúpou voľné, predávajú sa bez ťarchy.

Cena 23.000,- EUR je uvedená bez DPH. Cena s DPH je 27.600,- EUR, ktorá je vrátane provízie a kompletného právneho a poradenského servisu.

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Žilinská, Karpatská, Dobšinského, Jelenia, Palárikova, Šancova, Čajakova, Ľadova, Mikovíniho, Pionierska, Povraznícka, Björnsonova, Lehotského, Belopotockého, Záhrebská, Kýčerského, Mýtna, Račianske mýto

© 2024 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo