PREDANÉ Na predaj 4 izbový byt, Bratislava, Karlova Ves, Brodská ulica

PREDANÉ Na predaj 4 izbový byt, Bratislava, Karlova Ves, Brodská ulica

PREDANÉ Na predaj 4 izbový byt, Bratislava, Karlova Ves, Brodská ulica o veľkosti 75 m2 po čiastočnej rekonštrukcii

Nachádza sa na 1. poschodí v nižšom 3 poschodovom zateplenom bytovom dome bez výťahu, vchody sú na elektronický kľúč, menené vstupné brány, vymaľovaný vchod.

Byt má podlahovú plochu bytu 75 m2 + loggia o veľkosti 9 m2, orientovaný je na dve svetové strany na sever a juh. Plus pivnica o veľkosti 1,8 m2 (nie je započítaná v ploche bytu).

Pri čiastočnej rekonštukcii bolo robené: čiastočne elektrické rozvody (kúpelňa, kuchyňa), ističe, presunutá kúpelňa do bývalej komory, WC s umývadlom, kuchynská linka, menené plastové okná, vybúraný pôvodný šatník v chodbe, vstavaná skriňa v spálni, v prechodnej chodbe do izby, v izbe, dlažby, plávajúce podlahy.

Byt pozostáva: z priestrannej vstupnej chodby, obývačky, z troch izieb z toho spálňa má vstavanú skriňu, kuchyne,kúpeľne so sprchovým kútom, samostatného WC a veľkej loggie. Izby okrem obývačky sú izby nepriechodné. 2 izby sú orientované na sever, obývačka, izba a kuchyňa na juh.

K bytu prislúcha latková pivnica na prízemí domu.

Cena je uvedená vrátane provízie a kompletného právneho a poradenského servisu.

V blízkosti sa nachádza: za domom je dvor, kde je detské ihrisko, basketbalové ihrisko, MHD (električky) s dobrou dostupnosťou do mesta, pri nákupnom stredisku CENTRUM, školy, škôlky, detské ihriská v okolí, zdravotné stredisko, cyklotrasy, kúpalisko Rosnička, Kostol, Devínska Kobila, les neďaleko domu.

V blízkosti ulíc: Silvánska, Levárska, Lackova, Kuklovská, Karloveská, Čavojského, Fadruszova, Pernecká, Púpavová, Zohorská, Sekulská

© 2024 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo