PRENAJATÉ Na prenájom 3 izbový byt, Bratislava, Vrakuňa, Bodvianska ulica

PRENAJATÉ Na prenájom 3 izbový byt, Bratislava, Vrakuňa, Bodvianska ulica

Na prenájom 3 izbový byt, Bratislava, Vrakuňa, Bodvianska ulica, po kompletnej rekonštrukcii o veľkosti 67 m2 s loggiou.

Nachádza na 1. poschodí  v 4 poschodovom bytovom dome v tichej lokalite.

Byt sa prenajíma kompletne zariadený, obývačka so sedačkou a vybavením. Spálňa vybavená vstavanou skriňou, manželská posteľ, v druhej izbe posteľ, pracovný stôl, polica. Kuchyňa ostáva kompletne vybavená, chladnička, sporák, rúra, riady, v kúpeľni práčka.

Byt pozostáva: zo vstupnej chodby, dvoch samostatných nepriechodných izieb, obývačka je priechodná s loggiou, samostatná kuchyňa, kúpelňa s vaňou, samostatné WC.

Byt je voľný k nasťahovaniu IHNEĎ.

Cena nájmu je 500,- EUR/mes. bez energií, 250,- EUR/mes. energie s pripojením internetu. Spolu 750,- EUR/mes.. Pri podpise zmluvy sa platí depozit vo výške mesačného nájmu. Provízia je vo výške 1/2 nájmu.

Nájom vo výške 750,- EUR je pre 3 osoby s energiami, príplatok za ďalšiu osobu 25,- EUR po dohode.

V blízkosti sa nachádza: zástavky MHD, fitness, športoviská, obchody, nákupné centrum HRON, reštaurácie, pivárne, BILLA, LIDL a všetky potrebné služby.

Byt sa nachádza v blízkosti ulíc: Toplianska, Rajčianska, Toryská, Kazanská, Uzbecká, Železničná, Čiernovodská, Bebravská.

© 2024 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo