PREDANÉ Na predaj 2 izbový byt, Zvolen, Môťová, ulica J. Alexyho

PREDANÉ Na predaj 2 izbový byt, Zvolen, Môťová, ulica J. Alexyho

Na predaj 2 izbový byt, Zvolen, Môťová, ulica J. Alexyho po čerstvej rekonštrukcii o veľkosti 45,6 m2 s vlastným plynovým kúrením. K bytu je možné si kúpiť aj vlastné parkovacie miesto.

Byt je o veľkosti podlahovej plohy 44 m2 po práve dokončenej rekonštrukcii. K bytu prislúcha komora vedľa bytu o veľkosti 1,7 m2..

Rekoštrukcia bola robená: vrátane vyspravených stien a novej maľovky, interiérových dverí, vchodových dverí, kompletne nového kúrenia vrátane kotla a radiátorov, kúpeľne, predprípravy na kuchynskú linku, nivelizácie podláh, plastových okien a elektriky, kde ostali pôvodné medené káble a rozvodná skriňa, zásuvky, vypínače sú nové. Podlahy sú pripravené na položenie novej podlahy.

Nachádza na zvýšenom prízemí v 2 podlažnom bytovom dome, ktorý by sa mal v budúcom roku zateplovať.

Byt ma nízky nájom 53,- EUR jedna osoba (2 osoby 63,- EUR).

Pozostáva: zo vstupnej chodby, kúpeľne so sprchovým kútom, plynovým kotlom a WC, kuchyne, obývacej izby a spálne.

Cena bytu je 64.500,- EUR vrátane provízie a kompletného právneho a poradenského servisu.

Byt je kúpou voľný.

K bytu je možné si kúpiť parkovacie miesto v cene 3.600,- EUR vedľa bytového domu.

Vybavenosť v okolí: tesco expres, potraviny terno, mäsiar, drogéria, základná škola, kostol, priehrada Môťová, kúpalisko Orlík, zástavky MHD detské ihriská.

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Miloša Bazovského, Jazminová, Generála Asmolovova, Ľudovíta Fullu, Rudolfa Jašíka, Pribinova, Mojmírova, Obrancov mieru, Mateja Bela, Okružná

© 2024 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo