ZNÍŽNÁ CENA Na predaj 1 izbový byt, Bratislava, Staré Mesto, Šancova ulica

ZNÍŽNÁ CENA Na predaj 1 izbový byt, Bratislava, Staré Mesto, Šancova ulica

ZNÍŽENÁ CENA Na predaj 1 izbový byt po rekonštrukcii, Bratislava, Staré Mesto, Šancova ulica. Byt má podlahovú plochu 37 m2 + veľká murovaná pivnica. Nachádza sa v zrekonštruovanom zateplenom 5. poschodovom bytovom dome na prízemí.

Bytový dom prešiel kompletnou rekonštukciou je zateplený, nový výťah, rekonštruovaná strecha, rekonštruované spoločné priestory, menené spoločné stúpačky, vstupná brána na čip, rekonštruované pivnice.

Pozostáva: zo vstupnej chodby s komorou, kuchyne prepojenej s izbou, kúpelne so sprchovacím kútom a WC.

V byte bola robená staršia rekonštrukcia, menená elektroinštalácia v kuchyni, renovované pôvodné drevené dvere, drevená podlaha v izbe a kuchyni, v chodbe keramická dlažba, bezpečnostné vchodové dvere. Okná sú drevené kazetové s vonkajšími hliníkovými žalúziami. Zariadenie a vybavenie môže v byte ostať, alebo môže byť vyprataný podľa dohody.

Bytový dom má veľký uzatvorený dvor s detským ihrikom a možnosťou parkovania.

Vybavenosť v okolí: zástavky MHD, obchody, vlaková stanica, pešia dostupnosť do centra mesta cca 15 min., školy, škôlky, potraviny, reštaurácie, pivárne, detské ihriská, parky.

Cena 134.000,- EUR je uvedená vrátane provízie a kompletného právneho a poradenského servisu. Zabezpečujeme kompletný servis pri vybavovaní financovania kúpy nehnuteľnosti, odborné poradenstvo v priebehu celého obchodu až do prehlásenia energií.

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Palárikova, Karpatská, Žilinská, Björnsonova, Povraznícka, Záhrebská, Tabakova, Mýtna, Anenská, Benediktiho, Belopotockého, Vazovova, Karpatská, Palárikova, Jelenia, Murgašova, Železničiarska

© 2021 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo