PREDANÉ Na predaj 2 izbový byt, Bratislava, Ružinov, Ružinovská ulica

PREDANÉ Na predaj 2 izbový byt, Bratislava, Ružinov, Ružinovská ulica

Na predaj novostavba 2 izbový byt s balkónom, pivnicou a s možnosťou zakúpenia parkovacieho miesta pred bytovým domom, Bratislava, Ružinov, Ružinovská ulica

Byt je o veľkosti 40 m2 s balkónom a s dobrou dispozíciou, kompletne vybavený, stačí sa len nasťahovať.

Nachádza v kompletne zrekonštruovanom bytovom dome “Ružinovská jednička” na 4. poschodí, 2x výťah, predáva sa kompletne zariadený (možnosť je ho po dohode vypratať). K bytu prislúcha pivnica v suteréne domu, k dispozícii je aj spoločná zabezpečená miestosť pre bicykle. Bytový dom je vybavený ako bezbariérový.

Bytový dom je vybavený ako bezbariérový, bol kompletne novorekonštruovaný a odovzdaný do užívania v roku 2015. K bytu prislúcha murovaná pivnica v suteréne bytového domu, kde sa nachádza aj zabezpečená miestnosť na bicykle.

Pozostáva: zo vstupnej chodby, kúpelne s vaňou a WC, samostatnej spálne, obývacej izby s kuchynským kútom a balkónu.

Byt sa predáva so zariadením a vybavením: vybavená kuchyňa s varnou doskou, teplovzdušnou rúrou, chladničkou, rozťahovacia sedačka, jedálenský stôl, vstavaná skriňa v spálni, posteľ, práčka v kúpelni. Byt je zariadený a vybavený ako je na fotkách.

Cena bytu bez parkovacieho miesta je 142.000,- EUR je uvedená vrátane provízie a kompletného právneho a poradenského servisu.

Parkovacie miesto je v cene 12.500,- EUR a nie je započítané v cene bytu. Je v osobnom vlastníctve za rampou len pre vlatníkov parkovacích miest, nie je zahrnuté v cene bytu a predáva sa ako samostatný pozemok s podielom na príjazdovej ceste.

Byt je kúpou voľný, už nie je obývaný majiteľom.

Vybavenosť v okolí: cyklotrasa naprieč Ružinovom, zástavky MHD (zástavka autobusu, električiek 1 min od vchodu do domu) s dobrou dostupnosťou do centra, potraviny LIDL priamo pred obytným domom, potraviny kraj, veľký park Ostredky, nákupné centrum AVION v blízkosti.

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Ružinovská, Súmračná, Ostredkova, Družicova, Galaktická, Obežná, Astronomická, Exnárova, Chlumeckého, Šándorova, Ivana Horvátha

© 2024 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo