PREDANÉ Na predaj 2 izbový byt, Bratislava, Staré Mesto, Björnsonova ulica

PREDANÉ Na predaj 2 izbový byt, Bratislava, Staré Mesto, Björnsonova ulica

Na predaj 2 izbový byt so samostatnou kuchyňou, Bratislava, Staré Mesto, Širšie centrum, Björnsonova ulica v uzavretom udržiavanom dvore s dobrými susedskými vzťahmi.

Byt je po kompletnej kvalitnej rekonštrukcii o veľkosti 58 m 2. Nachádza sa na 1. poschodí z 5. s výťahom s orientáciou na dve svetové strany.

Byt sa predáva zariadený a vybavený: v obývačke rozťahovacou sedačkou, knižnica, kompletne vybavená kuchyňa s jedálenským stolom, v chodbe vstavaná skriňa, kúpelňa s vaňou, spálňa s manželskou posteľou, vstavanou skriňou, pracovným stolom a komodou. Vybevenie bytu a nábytok ako je na fotkách.

Pozostáva zo: vstupnej chodby, samostatnej nepriechodnej obývačky, kúpeľne s vaňou, samostatnej kuchyne, spálne a samostatného WC. Žiadna izba nie je priechodná.

Vrámci rekonštrukcie bola robená kompletne elektoroinštalácia, rozvody vody, interiérové drevené dvere na mieru, podlahy, stierky, menené okná, kuchynská linka na mieru.

Možnosť parkovania v uzatvorenom dvore (konkrétne parkovacie miesto nie je zaručené).

Cena je uvedená vrátane provízie, kompletného právneho a poradenského servisu.

V blízkosti: zástavky MHD, obchody, parky, reštaurácie, pivárne, trhovisko

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Šancova, Povraznícka, Žilinská, Karpatská, Záhrebská, Anenská, Belopotockého, Mýtna, Račianske mýto.

© 2024 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo