PREDANÉ Na predaj 3 izbový byt, Bratislava, Nové Mesto, Vajnorská ulica

PREDANÉ Na predaj 3 izbový byt, Bratislava, Nové Mesto, Vajnorská ulica

Na predaj 3 izbový byt, 83 m2, Bratislava, Nové Mesto,Širšie centrum, Vajnorská ulica.

Byt je v pôvodnom stave (staršej rekonštrukcii) s plastovými oknami, o celkovej ploche 83,35 m2 z toho je podlahová plocha bytu 77,62 m2, loggia o veľkosti 4,45 m2 a balkón 1,28 m2. Nachádza sa na 1. poschodí z 5. s výťahom s orientáciou na dve svetové strany.

Pozostáva zo: z veľkej vstupnej chodby so staršími skriňami, kuchyne, trocha samostatných nepriechodných izieb, samostatnej, kúpeľne s vaňou a samostatného WC. Žiadna izba nie je priechodná.

Je orientovaný na východ a západ. Obývačka s loggiou je orientovaná do dvora s možnosťou parkovania, dve izby a kuchyňa do ulica. Dvor je udržiavaný s detským ihriskom a lavičkami.

Byt sa predáva bez ťarchy. Kúpou je voľný a do odovzdania bude vyprataný od nábytku.

Cena je uvedená vrátane provízie, kompletného právneho a poradenského servisu.

V blízkosti: zástavky električiek, obchody, parky, športoviská, základná škola, škôlka, reštaurácie, kaviarne, OC VIVO, jazero Kuchajda, OC CENTRAL, tržnica, poliklinika Tehelná

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Trnavské mýto, Šancova, Bajkalská, Odbojárov, Bartoškova, Pri starej prachárni, Kalinčiakova, Družstevná, Trnavská cesta, Príkopova, Viktora Tegelhoffa, Kutuzovova, Mestská, Sadová, Osadná, Laskomerského, Rešetkova, Nová, Tehelná, Budyšínska, Česká, Plzenská, Robotnícka, Sliezska, Hlučínska, Škultétyho

© 2024 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo