PREDANÉ Na predaj 3 izbový byt, Bratislava, Staré Mesto, Björnsonova ul.

PREDANÉ Na predaj 3 izbový byt, Bratislava, Staré Mesto, Björnsonova ul.

Na predaj 3 izbový byt, Bratislava, Staré Mesto, Björnsonova ulica, širšie centrum. Byt o veľkosti podlahovej plochy 84,52 m2 + plocha balkóna a vstupnej pavlače 7,26 m2 spolu 91,78 m2. Je v pôvodnom zachovalom stave a nachádza sa v tehlovom bytovom dome s výťahom na 4. poschodí zo 6. s udržiavaným uzatvoreným vnútroblokom s dobrými susedmi a s možnosťou parkovania.

Bytový dom sa nachádza na rohu Björnsonovej a Šancovej ulice. Byt je orientovaný do Björnsonovej ulice a do tichého vnútrobloku. Bytový dom má adresu na Šancovej ulici.

Byt má priestranné izby, pôvodné drevené interiérové dvere, boli menené plastové okná do ulice, rekonštruovaná kúpelňa, v izbách sú pod kobercom pôvodné drevené zachovalé parkety, ktoré sa dajú zrepasovať. Dispozíciu sa dá meniť podľa potrieb nového vlastníka. Architektom máme vypracované 4 návrhy na zmenu dispozície.

Je sa predáva bez ťarchy a pri odovzdaní bude vyprataný. Je možná dohoda na cene bytu.

Pozostáva: z pavlače k bytu (na pavlači nie je ďalší iný byt a slúži aj ako balkón), cez ktorú sa vstupuje do bytu, zo vstupnej chodby, haly, samostatnej kuchyne s priestrannou komorou, z kúpelne s vaňou a oknom, samostatným WC, 3 x izby (veľkosť miestností sú uvedené na pôdoryse).

Cena je uvedená vrátane provízie, kompletného právneho a poradenského servisu.

V blízkosti sa nachádzajú: zástavky MHD s dobrou dostupnosťou do všetkých častí mesta, obchody, jasle, škôlka, niekoľko základných škôl, trhovisko na Žilinskej, niekoľko parkov a pešia dostupnosť do centra mesta je cca 20 min., vlaková stanica je 1 zástavku.

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Žilinská, Povraznícka, Belopotockého, Tabakova, Lehockého, Anenská, Palárikova, Jelenia, Račianske mýto, Legionárska, Račianska, Mýtna, Radlinského.

© 2024 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo