PREDANÉ Na predaj 2 izbový byt, 51 m2, Bratislava, Dúbravka, Gallayova ulica

PREDANÉ Na predaj 2 izbový byt, 51 m2, Bratislava, Dúbravka, Gallayova ulica

Na predaj 2 izbový byt, Bratislava, Dúbravka, Gallayova ulica. Byt má podlahovú plochu 51 m2 + pivnica. Nachádza sa v menšom 4. poschodovom bytovom dome na 2. poschodí s výťahom. Má dve samostatné izby a samostatnú kuchyňu.

Bytový dom je zateplený, nový výťah, rekonštruovaná strecha, rekonštruované spoločné priestory, menené spoločné stúpačky, vstupná brána na čip. Pred domom je udržiavaná predzáhradka o ktorú sa starajú susedia, slušný dom, 3 byty na poschodí.

Pozostáva: z dlhej vstupnej chodby so vstavanou skriňou, kúpelne s vaňou, samostatného WC, 2 samostané izby, v prednej je vstavaná skriňa a samostatnej kuchyne.

V byte bola menená čiastočne elektroinštalácia v kuchyni, ističe, menená čiastočne v chodbe a izbách, plastové okná s vonkajšími žalúziami, plávajúce podlahy v izbách, v kuchyni a chodbe keramická dlažba, bezpečnostné vchodové dvere. Byt je obývateľný, prípadne vhodný na rekonštrukciu. Zariadenie môže v byte ostať, alebo môže byť vyprataný podľa dohody.

Vybavenosť v okolí: obchodný dom Saratov, zástavky MHD, zástavka električky 3 min. chôdzou s dobrou dostupnosťou do centra mesta, školy, škôlky, potraviny, reštaurácie, pivárne, detské ihriská.

Cena 134.500,- EUR je uvedená vrátane provízie a kompletného právneho a poradenského servisu. Zabezpečujeme kompletný servis pri vybavovaní financovania kúpy nehnuteľnosti, odborné poradenstvo v priebehu celého obchodu až do prehlásenia energií.

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Pri Kríži, Ožvoldíkova, Fedákova, Karola Adlera, Repašského, Saratovská, Homolova, Cabanova, Tránovského, Štepná, Žatevná

© 2024 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo