PREDANÉ Na predaj 2 izbový byt, Bratislava, Petržalka, Holíčska ulica

PREDANÉ Na predaj 2 izbový byt, Bratislava, Petržalka, Holíčska ulica

Na 2 izbový byt (2 garsónka) po kompletnej rekonštrukcii o velkosti 41 m2 + zasklenná loggia, celkovo 44 m2, Bratislava, Petržalka, Holíčska ulica v blízkosti jazera Draždiak

V blízkosti domu sa buduje nová električková trať do centra mesta, zástavka bude cca 50 m od domu.

Byt je zväčšený o loggiu v obývacej izbe, kde je aktuálne pracovný kút. Nachádza sa na 6. poschodí z 12, 2x výťah v zateplenom a zrekonštruovanom bytovom dome (zateplenie, výťahy, stúpačky, kompletne spoločné priestory, vchody na elekt. kľúč). Byt sa predáva zariadený a vybavený ako je na fotkách (prípadne nezariadený po dohode).

Pozostáva: zo vstupnej chodby, kúpeľne s vaňou a WC, obývacej izby s kuchynským kútom s pracovňou, samostatnej spálne a loggie.

Zariadenie a vybavenie: kuchynská linka, elektrická varná doska, rúra, chladnička, práčka, rozťahovacia sedačka s taburekami, sklenený konferenčný stolík, pracovný stôl, vstavaná skriňa v chodbe, rohová vaňa v kúpelni, manželská posteľ a vstavaná skriňa v spálni, zasklenná loggia.

Orientovaný je na západ.

Cena je uvedená vrátane provízie, kompletného právneho a poradenského servisu.

Vybavenosť v okolí: zástavky MHD s dobrou dostupnosťou do centra mesta, školy, škôlky, potraviny,pošta a drogéria na terase pri bytovom dome, jazero Draždiak, cyklotrasy, Chorvátske rameno.

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Jantárova cesta, Brančská, Topoločianska, Šintavská, Znievska, Tematínska, Vyšehradská, Beňadická, Betliarska, Panónska cesta.

© 2024 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo