Na predaj 2 izbový byt, Bratislava, Petržalka, Holíčska ulica

Na predaj 2 izbový byt, Bratislava, Petržalka, Holíčska ulica

Na predaj zariadený a vybavený 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii 41,5 m2 + loggia o velkosti 5,5 m2, celkovo 47 m2, Bratislava, Petržalka, Holíčska ulica pri jazere Draždiak

Byt je zväčšený o loggiu, nachádza sana 6. poschodí z 12, 2x výťah v zateplenom bytovom dome. Predáva sa zariadený a vybavený ako je na fotkách.

Pozostáva: zo vstupnej chodby, kúpeľne s vaňou a WC, obývacej izby s kuchynským kútom s pracovňou, samostatnej spálne a loggie.

Zariadenie a vybavenie: kuchynská linka, elektrická varná doska, rúra, chladnička, práčka, rozťahovacia sedačka s taburekami, sklenený konferenčný stolík, pracovný stôl, vstavaná skriňa v chodbe, rohová vaňa v kúpelni, manželská posteľ a vstavaná skriňa v spálni, zasklenná loggia.

Je orientovaný západ.

Aktuálne je byt v prenájme s dobrými nájomníkmi (vo výpovednej lehote), takže je vhodný aj ako investičný.

Cena je uvedená vrátane provízie, kompletného právneho a poradenského servisu.

Vybavenosť v okolí: budovaná električková trať v blízkosti domu, zástavky MHD s dobrou dostupnosťou do centra mesta, školy, škôlky, potraviny na terase, drogéria, pošta, jazero Draždiak, cyklotrasy.

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Jantárova cesta, Brančská, Topoločianska, Šintavská, Znievska, Tematínska, Vyšehradská, Beňadická, Betliarska, Panónska cesta.

© 2022 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo