PREDANÉ Na predaj 2 izbový byt, Svätý Jur, ulica Kozmonautov, okr. Pezinok

PREDANÉ Na predaj 2 izbový byt, Svätý Jur, ulica Kozmonautov, okr. Pezinok

Na predaj 2 izbový byt, 52 m2 s balkónom, Svätý Jur, ul. Kozmonautov, okres Pezinok v pôvodnom stave so začatou rekonštrukciou v tehlovom zateplenom bytovom dome na 2. poschodí z 2 bez výťahu. Pred bytovým domom je detské ihrisko, kompletne zrekonštruované okolie domu s novou zeleňou, chodníkmi a parkoviskom.

Bytový dom sa nachádza v blízkosti želežničnej stanice Svätý Jur. Byt má orientovanú izbu a kuchyňu na druhú stranu od stanice s výhľadom na rodinné domy a Karpaty s vinicami a vačšia izba s balkónom je na stranu bytového domu. Orientovaný je severovýchod a severozápad.

K bytu prislúcha veľká murovaná pivnica o veľkosti 5,8 m2 v suteréne bytového domu. Stúpačky a spoločné rozvody v dome boli menené.

Byt pozostáva: zo vstupnej chodby s možnosťou umiestnenia veľkej vstavanej skrine do výklenku, samostatného WC, kúpelne, samostatnej kuchyne a dvoch izieb, z ktorých jedna má balkón v ktorej je aj komín na menší krb.

V byte boli menené: plastové okná, robené samostatné kúrenie s rozvodom do radiátorov na plynový kotol, robená kúpelňa. V izbách sú pod plávajúcou podlahou pôvodné drevené parkety.

Je vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv s možnosťou zmeny dispozície – zväčšenie kúpeľne, posunutie priečky medzi izbami, prípadne otvorenie izby a kuchyne. Steny nie sú nosné, v byte je nosný preklad, tak pri rekonštrukcii má budúci majiteľ viac možností.

Cena je uvedená vrátane provízie, kompletného právneho a poradenského servisu.

V blízkosti: Vlaková stanica s výbornou dostupnosťou do Bratislavy, 10 min. pešo do centra Sv. Jura, škola, pošta, detské ihrisko, reštaurácie, cyklotrasy

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Staničná, Dukelská, Kollárova, Alexandra Dubčeka, Športová, Mierová, Partizánska, Krajinská cesta, Pri štadióne, Šúrska, Bernolákova, Žabky

© 2024 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo