PREDANÉ Na predaj 2 izbový byt, 61 m2, Bratislava, Ružinov, Ružová dolina

PREDANÉ Na predaj 2 izbový byt, 61 m2, Bratislava, Ružinov, Ružová dolina

Na predaj 2 izbový byt, 61 m2, Bratislava, Ružinov, Ružová dolina, širšie centrum, v pôvodnom stave v tehlovom bytovom dome.

Byt je o veľkosti podlahovej plochy 61 m2 + murovaná pivnica v suteréne domu o veľkosti 2,93 m2, celkovo 63,68 m2.

Byt je v pôvodnom stave, s plastovými oknami, pôvodnými drevenými parketami, je kompletne vyprataný (demontovaná kuchynská linka, špajza, pôvodné vstavané skrine, demontovaná vaňa). Je pripravený na rekonštrukciu.

Nachádza sa na zvýšenom prízemí 3 poschodového domu. Byt je orientovaný severovýchod. Bytový dom sa pripravuje na rekoštrukciu – zateplenie, plánovaná výmena spoločných stúpačiek, spoločné priestory.

Byt pozostáva: zo veľkej vstupnej chodby, samostatnej kuchyne, obývacej izby, spálne, kúpeľne a samostatného WC. Dispozíciu je možné pri rekonštrukcii zmeniť. Byt je bez balkóna.

Nachádza sa vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti parku na Miletičovej ulici, kúpaliska Delfín, s dobrou dostupnosťou do centra mesta. Bytový dom sa nachádza na rohu Prievozskej ulice a ulice Ružová dolina. Byt je orientovaný do ulice Ružová dolina.

Byt sa predáva bez ťarchy a je kúpou je voľný.

Cena je uvedená vrátane provízie a kompletného právneho a poradenského servisu.

V blízkosti: zástavky MHD, detské ihrisko, škola, škôlka, obchody strediska ASTRA, trhovisko Miletičova, Apolo business center, OC Nivy, autobusová stanica, kompletná občianska vybavenosť.

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Prievozská, Miletičova, Sklenárova, Martinčekova, Mliekárenská, Trenčianska, Liptovská, Zvolenská,Plynárenská, Mlynské Nivy, Bajkalská, Gagarinova

© 2024 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo