Na prenájom 1 izbový byt, Bratislava, Staré Mesto, Krížna ulica

Na prenájom 1 izbový byt, Bratislava, Staré Mesto, Krížna ulica

Na prenájom 1 izbový byt, 25 m2, Bratislava, Staré Mesto, Krížna ulica po rekonštrukcii nachádza sa na prízemí a je orientovaný do tichého dvora.

Pozostáva zo: izba, kuchynského kúta, kúpeľne s umývadolom a WC. K bytu prislúcha priestor vo vstupnej chodbe bytového domu ako sklad a priestor na najvyššom poschodí s oknom a radiátorom.

Byt e zariadený a vybavený ako je na fotkách.

Vybavenie: kuchynská linka so sporákom, práčka, rozťahovacia sedačka, skriňa, obývačková zostava, nová chladnička. Vstupné dvere sú bezpečnostné.

Byt je IHNEĎ voľný k nasťahovaniu.

Cena nájmu je 320,-EUR/mes. bez energií, 120,-EUR/mes. energie bez internetu a pripojenia TV. Spolu 440,-€/mes.. Pri podpise zmluvy sa platí depozit vo výške mesačného nájmu. Provízia vo výške 1/2 nájmu.

Nachádza sa v blízkosti: zástavky MHD s dobrou dostupnosťou do centra mesta (peši cca 10 min.), potraviny cez cestu, reštaurácie, kaviarne, obchody, OC Centrál, Blumentál, DELL, Lekárska fakulta.

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Záhradnícka, Šoltésovej, Špitálska, Kararadžičova, Justičná, Sasinkova, Moskovská, Chorvátska, Strážnická, Poľská, Nám. Martina Benku, Americké námestie, Blumentálska, Radlinského, Vazovova

© 2021 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo