Na predaj 4 izbový byt, Bratislava, Dúbravka, Hanulova ulica

Na predaj 4 izbový byt, Bratislava, Dúbravka, Hanulova ulica

Na predaj priestranný 4 izbový byt o veľkosti 93,21 m2 po kompletnej rekoštrukcii, 2x loggia, Bratislava, Dúbravka, Hanulova ulica

Nachádza sa na 6. poschodí z 12., 3x výťah v zateplenom bytovom dome. Byt je orientovaný na dve svetové strany na východ a západ.

Pri rekonštukcii boli vymenené: kompletne elektrické rozvody, dátové rozvody, ističe, zväčšená kúpelňa a WC, prerobený šatník z jednej z izieb, menené podlahy. Rekonštukcia prebehla pre 10 timi rokmi.

Byt pozostáva: z priestrannej vstupnej chodby, veľkej kúpeľne, samostatného WC, izieb z toho jedna má vstavané skrine, jedna samostatný šatník, veľkej obývačky a samostatnej kuchyne a 2x loggie. Izby okrem obývačky sú nepriechodné. 3 izby sú orientované na východ, obývačka s kuchyňou na západ.

K bytu prislúcha murovaná pivnica v suteréne domu (pivnice prešli kompletnou rekonštukciou). V dome sú menené spoločné stúpačky, vchody na elektronický kľúč.

Cena je uvedená vrátane provízie a kompletného právneho a poradenského servisu.

Byt je kúpou je voľný, už je neobývaný

V blízkosti sa nachádza: MHD (električky, autobusy), pri nákupnom stredisku Dom služieb, školy, škôlky, zdravotné stredisko, cyklotrasa do centra mesta.

V blízkosti ulíc: Bujnákova, Klimkovičova, Sokolíkova, Švantnerova, Kudlákova, M. Schneidera Trnavského, Ľuda Zúbka, Harmincova, Bullova, Damborského, Bošániho, Bagarova, Bazovského, Landauova

© 2023 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo