PREDANÉ Na predaj priestranný 4 izbový byt, 98 m2, 2x loggia, Bratislava, Dúbravka, Hanulova ulica

PREDANÉ Na predaj priestranný 4 izbový byt, 98 m2, 2x loggia, Bratislava, Dúbravka, Hanulova ulica

Na predaj priestranný 4 izbový byt, Bratislava, Dúbravka, Hanulova ulica o veľkosti 98,60 m2 po rekonštrukcii na začiadku Dúbravky

Nachádza sa na 6. poschodí z 12., 3x repasovaný výťah v zateplenom bytovom dome, menené spoločné stúpačky, vchody na elektronický kľúč.

Byt ma čistú podlahovú plochu bytu 90,63 m2 + lodžie spolu o veľkosti 7,97 m2, orientovaný je na dve svetové strany na východ a západ. Plus pivnica o veľkosti 2,28 m2 (nie je započítaná v ploche bytu).

Pri rekonštukcii v roku 2012 boli vymenené: kompletne elektrické rozvody, dátové rozvody, ističe, zväčšená kúpelňa a WC, menené plastové okná, vchodové bezpečnostné dvere ADLO, interiérové dvere, menené vodovodné a odpadové rúry v byte, prerobený šatník prístupný z jednej z izieb, plávajúce podlahy, veľká vstavaná skriňa v spálni.

Byt pozostáva: z priestrannej vstupnej chodby, veľkej kúpeľne, samostatného WC, izieb z toho jedna má vstavané skrine, jedna samostatný šatník, veľkej obývačky a samostatnej kuchyne a 2x loggie. Izby okrem obývačky sú nepriechodné. 3 izby sú orientované na východ, obývačka s kuchyňou na západ.

K bytu prislúcha murovaná pivnica v suteréne domu (pivnice prešli kompletnou rekonštukciou).

Cena je uvedená vrátane provízie a kompletného právneho a poradenského servisu.

V blízkosti sa nachádza: MHD (električky, autobusy) s dobrou dostupnosťou do mesta, pri nákupnom stredisku Dom služieb, školy, škôlky, detské ihriská, zdravotné stredisko, cyklotrasy, kúpalisko Rosnička, Devínska Kobila, les kúsok od domu.

V blízkosti ulíc: Bujnákova, Klimkovičova, Sokolíkova, Švantnerova, Kudlákova, M. Schneidera Trnavského, Ľuda Zúbka, Harmincova, Bullova, Damborského, Bošániho, Bagarova, Bazovského, Landauova

© 2024 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo