PREDANÉ Na predaj 1 izbový byt 43 m2 + loggia, Bratislava, Ružinov

PREDANÉ Na predaj 1 izbový byt 43 m2 + loggia, Bratislava, Ružinov

Na predaj väčší 1 izbový byt 43 m2 + loggia, Bratislava, Ružinov, Martinčekova ulica. 

Byt sa nachádza na 5. poschodí z 6 s výťahom, bytový dom je zateplený z troch strán. K bytu prislúcha pivnica v suteréne domu.

Byt bol pôvodne 1,5 izbový s priechodnou kuchyňou. Plocha bytu je 42,71 m2, plocha loggie 6,8 m2, pivnica 3,32 m2. Bytový dom bude kompletne rekonštruovať loggie, zábradlia, podlahy a realizovať zateplenie bytového domu so zasklenním lógií.

Pozostáva: zo vstupnej priestrannej chodby, z kúpelne so sprchovým kútom a WC, väčšej obývacej izby so vstavanou skriňou a výstupom na loggiu. Kuchyňa je veľká samostatná s kuchynskou linkou na mieru so vstavanými spotrebičmi (umývačka riadku, teplovzdušná rúra).

Mesačné náklady na 2 osoby sú 133,- EUR/mes. + elektrika 24,- EUR/mes.. Orientácia bytu je na juh.

Vybavenosť v okolí: zástavky MHD s dobrou dostupnosťou do centra mesta, park za bytovým domom, tesco expres, ihrisko, reštaurácie, služby, kúpalisko Delfín, školy, škôlky, cyklotrasy.

Cena 134.900,- EUR je uvedená vrátane provízie a kompletného právneho a poradenského servisu.  Zabezpečujeme bezplatný kompletný servis pri vybavovaní hypotéky a financovania kúpy nehnuteľnosti.

Nachádza sa v blízkosti ulíc:  Sklenárova, Ružová dolina, Miletičova, Prievozská, Bajkalská, Plynárenská, Jarabinkova, Mliekarenská, Pažítkova, Nezábudkova.

© 2024 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo