PREDANÉ Na predaj 2 izbový byt, Bratislava, Karlova Ves, Hodálova

PREDANÉ Na predaj 2 izbový byt, Bratislava, Karlova Ves, Hodálova

Na predaj 2 izbový byt so samostatným šatníkom, po čiastočnej rekonštrukcii, Bratislava, Karlova Ves, Hodálova ulica.

Byt sa nachádza na 11. poschodí z 12, 3x výťah (1x nákladný, 2x osobný), bytový dom je zateplený, menené stúpačky. K bytu prislúcha pivnica.

Celková plocha bytu je 52,49 m2 z toho plocha obývačky 19,56, spálne, 13,93 m2, kuchyne 6,58 m2, šatníka 3,51 m2 a chodba spolu s kúpelňou a WC 8,91 m2.

V byte boli menené plastové okná, vstupné bezpečnostné dvere, podlahy, interiérové dvere, rekonštruovaná kúpelňa, čiastočne elektrika. Byt je ihneď obývateľný a kúpou voľný.

Pozostáva: zo vstupnej chodby, z kúpelne s vaňou, samostatného WC, obývacej izby, ktorá je priechodná do kuchyne, samostatnej spálne a šatníka. Byt nemá balkón ani loggiu. Vstupné dvere sú bezpečnostné od firmy Sherlock.

Mesačné náklady na 3 osoby sú 161,- EUR/mes. + elektrika 25,- EUR/mes.. Orientácia bytu je na východ s pekným výhľadom na okolie.

Vybavenosť v okolí: zástavky MHD, dokončuje sa nová električková trať do centra, park pri bytovom dome s detským ihriskom, BILLA, reštaurácie, služby, školy, škôlky.

Cena 149.900,- EUR je uvedená vrátane provízie a kompletného právneho a poradenského servisu.  Zabezpečujeme bezplatný kompletný servis pri vybavovaní hypotéky a financovania kúpy nehnuteľnosti.

Nachádza sa v blízkosti ulíc:  Novackého, Adámiho, Janotova, Baníkova, Karloveská, Segnerova, Tignerova, Hudecova, Ladislava Sáru, Molecova, Líščie údolie.

© 2024 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo