Na prenájom novo rekonštruovaný 2 izbový byt, Bratislava, Ružinov, Širšie centrum, Trenčianska ulica

Na prenájom novo rekonštruovaný 2 izbový byt, Bratislava, Ružinov, Širšie centrum, Trenčianska ulica

Na prenájom kompletne novo rekonštruovaný 2 izbový byt, Bratislava, Ružinov, Širšie centrum, Trenčianska ulica

Byt sa je o veľkosti 58 m2 a nachádza na 3. poschodí s výťahom. Je kompletne zrekonštruovaný, ešte neobývaný.

Pozostáva zo: vstupnej chodby, samostatnej kuchyne, obývačky,spálne, samostatného WC s umývadlom, kúpeľne s vaňou, a komory.

Prenajíma sa zariadený a vybavený: kuchyňa: s jedálenským stolom a stoličkami, vstavané spotrebiče (indukčný varný panel, teplovzdušná rúra, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, zabudovaná mikrovlnka), obývačka: sedačka, kreslo jedálenský stôl, stojatá polica, ďalej v komore práčka, sriňa v chodbe, v spálni väčšia skriňa, manželská posteľ.

Je vybavený a zariadený ako je na fotkách.

Byt je voľný IHNEĎ k nasťahovaniu. Bez detí a domácich zvierat, nefajčiar.

Cena je uvedená bez energií. Cena nájmu je 600,- EUR/mes. + energie 200,- EUR/mes., spolu 800,- EUR/mes. vrátane energií bez pripojenia internetu (ten si nahlasuje nájomca na svoje meno, prípadne podľa dohody s majiteľom). Depozit vo výške mesačného nájmu, provízia vo výške 1/2 nájmu s energiami.

V blízkosti sa na nachádza: trhovisko Miletičová, obchody, reštaurácie, pivárne, kompletné služby, kúpalisko Delfín, nákupné centrum NIVY, Apollo business center, autobusová stanica, kompletné služby, kúpalisko Delfín, MHD s dobrou dostupnosťou do všetkých častí mesta

V blízkosti ulíc: Miletičova, Ružová Dolina, Kohútova, Gemerská, Lipovská, Mliekarenská, Košická, Bajkalská, Prievozská, Mlynské Nivy, Zvolenská, Hontianska, Turčianska, Oravská, Plynárenská,

© 2024 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo