Na prenájom kancelárie, 81,73 m2, Bratislava, Ružinov, Záhradnícka ulica

Na prenájom kancelárie, 81,73 m2, Bratislava, Ružinov, Záhradnícka ulica

Na prenájom kancelárie o veľkosti 81,73 m2, Bratislava, Ružinov, Záhradnícka ulica

Priestory sa nachádzajú v novostavbe budovy OCTOPUS o veľkosti podlahovej plochy 72,60 m2 priestorov kancelárií a plus priestory spoločné využívané s vedľajším kancelárskym priestorom. Kancelárie sú otočené oknami do ulice, kde je prípadne možné umiestniť reklamý banner.

Priestory sa nachádzajú na 1. poschodí budovy, so vstupom cez schodiko v širšom centre mesta v lokalite s dobrou dostupnosťou MHD, zástavka električky je priamo pred budovou. Dobrý príjazd na diaľnicu.

Priestory sú vhodné na podnikanie na zriadenie kancelárií, advokátskej kancelárie a pod..

Priestory pozostávajú zo: spoločnej vstupnej chodby, s WC pre ženy a mužov, v pánskom je aj sprchový kút. V priestoroch kancelárie je kuchynský kút s umývačkou riadu a chladničkou, presklenenej časti a otvorenej kancelárskej čaasti. K dispozícii je aj spoločná zasadačka zdielaná.

V priestore je položený koberec, okná majú interiérové žalúzie. Celý priestor je zabezpečený bezpečnostným systémom. Vykurovanie je riešené konvektormi, o prísun a kvalitu vzduchu sa stará vzduchotechnika. Celý systém vykurovania, chladenia a vzduchotechniky je pre efektívnu a komfortnú prevádzku inteligentne riadený systémom LOXONE.

Smart LED osvetlenie vám umožní nastavovať rôzne svetelné režimy či meniť intenzitu a teplotu farby svetla. Budova je chránená 24 hod.

Priestor je aktuálne vybavený ako je na fotkách.

Voľný je IHNEĎ.

Cena mesačného prenájmu:
je 8,80 EUR/m2 (bez DPH) + energie 4,5 EUR/m2 (bez DPH)).
tj. nájom 720,- EUR/mes. (bez DPH) + energie 370,- EUR/mes. (bez DPH)
SPOLU: 1090,- EUR/mes. (bez DPH)

Depozit vo výške 2 mesačného nájmu s energiami za cely priestor, provízia vo výške 1/2 nájmu bez energií za cely priestor.

K ponuke je možné prenajať 1 až 3 parkovacie v garáži pod budovou, jedno státie je v cene 85 EUR/mes. bez DPH.

Budova sa nachádza v blízkosti ulíc: Ružinovská, Bajkalská, Zelinárska, Klincova, Priemyselná, Ružová dolina, Líščie nivy, Prešovská, Jégeho, Drieňova, Trenčianska, Trnavská cesta, Mliekarenská, Prievozská

© 2024 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo