Na prenájom 2 izbový byt Bratislava, Staré Mesto, Björnsonova ulica

Na prenájom 2 izbový byt  Bratislava, Staré Mesto, Björnsonova ulica

Na prenájom 2 izbový byt  Bratislava, Staré Mesto, Širšie centrum, Björnsonova ulica

Byt o veľkosti 62 m2 má dve nepriechodné izby a samostatnú kuchyňu, sa nachádza sa na 1. poschodí s výťahom, prenajíma sa zariadený. Je v pôvodnom zachovalom stave s plastovými oknami, rekonštruovanou kúpelňou a WC.

Pozostáva: zo veľkej vstupnej chodby, samostatnej spálne, obývacej izby, samostatnej kuchyne, kúpelne so sprchovým kútom a WC.

Byt sa prenajíma so zariadením a vybavením: vybavená kuchyňa, chladnička, kombinovaný sporák, jedálenský stôl, staršie zachovalé zariadenie, sedačka, skrine, skrine vo vstupnej chodbe. Byt je zariadený ako je na fotkách.

Vybavenosť v okolí: potraviny DELIA za rohom, BILLA 3 min chôdze, zástavky MHD s dobrou dostupnosťou do centra, 8 min. na Hlavnú stanicu, 20 min. pešia dostupnosť do centra mesta, parky, reštaurácie, pivárne.

Cena 380,- EUR/mes. je uvedená bez energií + energie 200,- EUR/mes.. Spolu 580,- EUR/mes. vrátane energií. Pri podpise zmluvy sa platí 1 mesacný nájom s energiami a depozit vo výške nájmu s energiami. Provízia vo výške 1/2 nájmu s energiami.

Byt je voľný IHNEĎ k nasťahovaniu.

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Šancova, Povraznícka, Žilinská, Karpatská, Záhrebská, Anenská, Belopotockého, Mýtna, Račianske mýto.

© 2019 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo