REZERVOVANÉ Na prenajom 2 izbový by, Bratislava, Ružinov, Jarabinkova ul.

REZERVOVANÉ Na prenajom 2 izbový by, Bratislava, Ružinov, Jarabinkova ul.

Na prenájom 2 izbový byt, Bratislava, Ružinov, Jarabinkova, Novostavba JARABINKY s veľkým balkónom a parkovacím miestom v garáži.

Byt je o celkovej veľkosti 67,15 m2 (podlahová plocha bytu je 58,02 m2, plocha balkóna 9,13 m2). Byt sa nachádza na 6. poschodí zo 6 s výťahom.

Byt je VOĽNÝ ihneď k nasťahovaniu. Nebol ešte obývaný, je po čerstvej kolaudácii.

Cena je uvedená bez energií. Cena nájmu je 450,- EUR/mes. + energie 150,- EUR/mes. energie bez pripojenia internetu (internet si nájomník prihlasuje na svoje meno), Spolu 600,- EUR/mes.. Parkovacieho miesto + 50,- EUR/mes.. Depozit vo výške mesačného nájmu s energiami, provízia vo výške 1/2 nájmu s energiami.

Pozostáva zo: z veľkej vstupnej chodby, kúpeľne s vaňou a WC, obývačky s kuchynským kútom priestranným balkónom, samostatnej spálne. Orientovaný je na východ.

Byt je zariadený a vybavený: skrinky v chodbe, vešiak na kabáty, kúpelňa s vaňou, obývačka s kuchynskou linkou so zabudovanou chladničkou, jedálenským pultom, komodou a skrinkami, rohovou rozťahovacou sedačkou. V spálni bude dobudovaná vstavaná skriňa. Vybevenie bytu a nábytok ako je na fotkách.

Parkovacie miesto je v umiestnené v podzemnej garáži s elektrickou bránou. K bytu je aj murovaná pivnica

V blízkosti: zástavky MHD, cyklo trasy, reštaurácie, pivárne, kaviarne, obchody

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Mlynské Nivy, Prievozská, Bajkalská, Miletičova

© 2021 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo