Na prenájom 1 izbový byt, Bratislava, Ružinov, Košická ulica

Na prenájom 1 izbový byt, Bratislava, Ružinov, Košická ulica

Na prenájom 1 izbový byt, Bratislava, Ružinov, Košická ulica po čiastočnej rekonštrukcii o veľkosti 40 m2, kompletne zariadený a vybavený. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome na 4. poschodí zo 4 bez výťahu.

Pozostáva zo: vstupnej chodby, kúpeľne s vaňou, samostatnej obývačky, kuchyne a samostatného WC. Orientovaný je do Oravskej ulice a do dvora.

Byt je zariadený a vybavený: skriňa v chodbe, botník, kúpelňa s vaňou, obývačka s manželskou posteľou, rozťahovacou sedačkou, obývačkovou zostavou, pracovným stolom, kuchyňa so stolom a stoličkami, chladnička, práčka, chladnička, mikrovlnka. Vybevenie bytu a nábytok ako je na fotkách vrátane LCD tv.

Byt je VOĽNÝ ihneď k nasťahovaniu. Ponuka je aktuálna do zmazania!

Cena je uvedená bez energií. Cena nájmu je 270,- EUR/mes. + energie 180,- EUR/mes. vrátane energií (voda, plyn, elektrika, pripojenie vysokorýchlostného internetu a TV, odvoz smetí, upratovanie spol. priestorov). Spolu 450,- EUR/mes.. Depozit vo výške mesačného nájmu s energiami, provízia vo výške 1/2 nájmu s energiami.

V blízkosti: zástavky MHD, obchody, parky, reštaurácie, pivárne, trhovisko Miletičova, škola, škôlka, OC EUROVEA

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Mlynské Nivy, Prievozská, Miletičova, Trenčianska, Svätoplukova, Dulovo námestie, Tekovská, Oravská, Novohradská, Hontianska, Gemerská, Kvačalova, Páričkova

© 2021 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo