PREDANÉ Na predaj 4 izbový byt, Bratislava, Petržalka, Lachova ulica

PREDANÉ Na predaj 4 izbový byt, Bratislava, Petržalka, Lachova ulica

Na predaj 4 izbový byt s loggiou po čiastočnej rekonštrukcii, Bratislava, Petržalka, Lachova ulica. Byt má odlahovú plochu 76 m2 + 3,5 m2 loggia + pivnica. Nachádza sa v 8. poschodovom bytovom dome na 7. poschodí. Tri izby sú orientované na SV, jedna izba a kuchyňa je orientovaná na JZ.

Bytový dom je zateplený, nový výťah, rekonštruovaná strecha, menené spoločné stúpačky.

Pozostáva: zo vstupnej chodby so vstavanou skriňou, kúpelne so sprchovým kútom, samostatného WC, štyri izby, samostatnej kuchyne a loggie.

Pôvodná dispozícia bytu bola upravená sadrokartónovou priečkou, kde vznikol šatník a zamurovaný prechod do kuchyne z izby. Všetky izby sú nepriechodné.

V byte bola menená čiastočne elektroinštalácia v kuchyni, ističe, plastové okná s vnútornými žalúziami, plávajúce podlahy v izbách, v kuchyni, chodbe keramická dlažba, bezpečnostné vchodové dvere. V kúpelni je sprchový kút.

Vybavenosť v okolí: obchody, zástavky MHD, zástavka električky 5 min. chôdzou s dobrou dostupnosťou do centra mesta, školy, škôlky, potraviny, detské ihrisko pri dome, cyklotrasy, neďaleké chorvátske rameno. Pešia dostupnosť do centra mesta cca 20 min.

Cena 195.000,- EUR je uvedená vrátane provízie a kompletného právneho a poradenského servisu. Zabezpečujeme kompletný servis pri vybavovaní financovania kúpy nehnuteľnosti, odborné poradenstvo v priebehu celého obchodu až do prehlásenia energií.

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Lachova, Furdekova, Haanova, Mlynarovičova, Jantárová cesta, Jungmannova, Vavilovova, Bosákova, Šustekova, Nám. Hraničiarov, Mamateyova

© 2024 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo