PREDANÉ Na predaj 3 izbový byt, Bratislava, Dúbravka, Cabanova ulica

PREDANÉ Na predaj 3 izbový byt, Bratislava, Dúbravka, Cabanova ulica

Na predaj 3 izbový byt, 70 m2, čiastočná rekonštrukcia, Bratislava, Dúbravka, Cabanova ulica

Byt je v staršej čiastočnej rekonštrukcii s vymenenými plastovými oknami okrem okna na loggiu, dlažba v chodbe, kuchyni a kúpelni, plávajúce podlahy v 2 izbách, v jednej je PVC, menená ističová skrinka. Byt je o celkovej ploche 70 m2 z toho podlahová plocha bytu 67 m2 + loggia. K bytu je latková pivnica na prízemí domu o veľkosti 2,5 m2. Nachádza sa na 1. poschodí (pod bytom sú nebytové priestory na prízemí) s orientáciou na dve svetové strany v 5 poschodovom dome. Byt je možné si prípadne prerobiť podľa svojích predstáv.

Bytový dom prešiel postupnou rekonštrukciou: zateplenie domu a nádstavba s novou strechou, menené spoločné stúpačky, kompletná vymenená spoločná elektroištalácia, rekonštruovaný vchod, dobudovaný výťah (z 1. medziposchodia).

Pozostáva zo: vstupnej chodby, kúpeľne, samostatného WC, dvoch spální, obývacej izby a samostatnej kuchyne.

Je orientovaný na východ (kuchyňa a obývačka s loggiou) a západ (spálne). Obývačka s kuchyňou je orientovaná do ulice, spáľne do dvora s výhľadom na zeleň.

Cena je uvedená vrátane provízie, kompletného právneho a poradenského servisu. Byt sa predáva bez ťarchy.

Mesačné náklady na 2 osoby 120,- EUR + elektrika a plyn

V blízkosti sa na nachádza: škola, škôlka, detské ihrisko za domom, športoviská, potraviny, zástavky MHD, neďaleký les, reštaurácia, OD Saratov, zdravotné stredisko.

V blízkosti ulíc: Tranovského, Homolova, Pri kríži, Ožvoldíkova, Gallayova, Saratovská, Žatevná, Pod záhradami, Jadranská, Repašského, Karola Adlera

© 2024 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo