PREDANÉ Na predaj 3 izbový byt, 72 m2, Zvolen, Centrum, ulica V. P. Tótha

PREDANÉ Na predaj 3 izbový byt, 72 m2, Zvolen, Centrum, ulica V. P. Tótha

Na predaj 3 izbový byt, o veľkosti 72 m2, 2x balkón, po kompletnej rekonštrukcii, Zvolen, Centrum, ulica V. P. Tótha

Byt je po kompletnej rekonštrukcii vrátane rozvodov elektriky, vody, nové podlahy, stierky, plastové okná, tepelne izolovaný strop v byte a bola zmenená dispozícia. Nachádza sa v tehlovom zateplenom bytovom dome na 4. poschodí zo 4. bez výťahu, s možnosťou prenájmu parkovacieho miesta pred vchodom do domu. V dome boli menené stúpačky, izolovaná strecha.

Dom sa nachádza vo vnútrobloku v tesnej blízkosti námestia SNP a OC Europa.

Byt pozostáva: zo vstupnej chodby, komory, z obývacej izby, 2x spálňa a kuchyne s kuch. likou na mieru a vstavanými spotrebičmi. Kúpelňa so sprchovým kútom a samostatné WC.

K bytu prislúcha pivnica na prízemí domu. Náklady na 2 osoby 143,- EUR (správca, voda, kúrenie). Čistá podlahová plocha bytu je 67 m2 + 2x balkón spolu o veľkosti 5 m2.

Byt sa predáva: s vybavenou kuchyňou so spotrebičmi: zabudovanou chladničkou, umývačkou riadu, sklokeramickou varnou doskou, teplovzdušnou rúrou. Vstavaná skriňa v spálni a na chodbe. Byt sa predáva zariadený so všetkým zariadením, prípadne podľa dohody vyprataný.

Cena 158.900,-EUR je vrátane provízie a kompletného právneho a poradenského servisu.

V blízkosti sa na nachádza: obchodné centrum Europa, námestie SNP, potraviny, obchody, reštaurácie, pivárne, kompletné služby,tržnica, divadlo, MHD s dobrou dostupnosťou do všetkých častí mesta.

V blízkosti ulíc: Jozefa Kozačeka, Bystrický rad, Námestie SNP, Dukelských hrdinov, Jána Kollára, Izáka Lihoveckého, Kuzmányho nábrežie, Divadelná, 29. augusta, M. R. Štefánika

© 2024 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo