PREDANÉ Na predaj 2 izbový byt, Bratislava, Staré Mesto, Povraznícka ulica

PREDANÉ Na predaj 2 izbový byt, Bratislava, Staré Mesto, Povraznícka ulica

Na predaj 2 izbový byt, 58 m2, Bratislava, Staré Mesto, Širšie centrum, Povraznícka ulica

Byt je po čiastočnej rekonštrukcii s plastovými oknami, repasované parkety v obývačke, dlažba v chodbe, čiastočne prerobená elektrika, menené bezpečnostné dvere.

Byt je o celkovej ploche 58 m2 z toho je podlahová plocha bytu 56 m2, balkón o veľkosti 2 m2, ktorý je orientovaný do ulice. Nachádza sa na 4. poschodí z 5. bez výťahu s orientáciou na dve svetové strany.

Je orientovaný na sever a juh. Obývačka s balkónom je orientovaná do ulice, spálňa a kuchyňa do tichého dvora s možnosťou parkovania, dve izby a kuchyňa do ulica. Dvor je udržiavaný s detským ihriskom a lavičkami.

Pozostáva zo: vstupnej chodby, samostatnej kuchyne, dvoch samostatných nepriechodných izieb, kúpeľne s vaňou a samostatného WC.

Byt sa predáva bez ťarchy a je ihneď obývateľný.

Cena je uvedená vrátane provízie, kompletného právneho a poradenského servisu.

V blízkosti sa na nachádza: školy, škôlka, vlaková stanica, trhovisko na Žilinskej, potraviny, obchody, reštaurácie, pivárne, kompletné služby, poliklinika, MHD s dobrou dostupnosťou do všetkých častí mesta, tržnica, obchodné centrum Centrál

V blízkosti ulíc: Palárikova, Karpatská, Žilinská, Björnsonova, Šancova, Záhrebská, Tabakova, Mýtna, Anenská, Benediktiho, Belopotockého, Vazovova, Jelenia, Murgašova, Železničiarska

© 2024 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo