REZERVOVANÉ Na prenájom 2 izbový byt, Bratislava, Nové Mesto, Šancová ulica

REZERVOVANÉ Na prenájom 2 izbový byt, Bratislava, Nové Mesto, Šancová ulica

Na prenájom pekný dizajnový 2 izbový byt orientovaný do tichého dvora, o veľkosti 63 m2, Bratislava, Nové Mesto, Šancová ulica, Širšie centrum, medzi Trnavským mýtom a Račianskym mýtom

Parkovanie je možné vo dvore s vjazdom z Belehradskej ulice (nie je zaručené miesto).

Je po kompletnej peknej rekonštrukcii. Nachádza sa v tehlovom bytovom dome na zvýšenom prízemí, 5 poschodového bytového domu.

Byt sa prenajíma: zariadený ako je na fotkách – kožená rohová sedačka, komoda, obývačková skriňa, skrinka pod TV, skrine v šatníku, posteľ, s vybavenou kuchyňou spotrebičmi, mikrovlnkou a chladničkou a práčkou.

Pozostáva: zo vstupnej chodby s priestrannej obývacej izby s kuchynským kútom, veľkej kúpeľne s vaňou a veľkým sprchovým kútom, samostatnej spálne a samostatného WC s umývadlom.

Byt má bezpečnostné vchodové dvere, plastové okná s automatickými vonkajšími žalúziami, kompletne zrekonštruované elektrické rozvody, stierky, interiérové dvere. Byt má samostatný ohrev teplej vody. K bytu je k dispozícii aj pivnica v suteréne domu.

Byt je VOĽNÝ ihneď k nasťahovaniu. Bez detí a domácich zvierat.

Cena je uvedená bez energií. Cena nájmu je 520,- EUR/mes. + energie 230,- EUR/mes. vrátane pripojenia internetu a TV. Spolu 750,- EUR/mes.. Depozit vo výške mesačného nájmu, provízia vo výške 1/2 nájmu s energiami.

V blízkosti sa na nachádza tržnica, obchodné centrum Centrál, obchody, kompletné služby, uzol MHD s dobrou dostupnosťou do všetkých častí mesta.

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Belehradská, Trnavské mýto, Račianske mýto, Račianska, Legionárska, Krížna, Karadžičova, Radlinského, Mýtna

© 2023 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo