PREDANÉ Na predaj 2 izbový byt, Bratislava, Dúbravka, ulica Kpt. Rašu

PREDANÉ Na predaj 2 izbový byt, Bratislava, Dúbravka, ulica Kpt. Rašu

Na predaj 2 izbový byt, Bratislava, Dúbravka, ulica Kpt. Rašu po čiastočnej rekonštrukcii

Byt má podlahovú plochu 51 m2 + pivnica. Nachádza sa v 8. poschodovom bytovom dome na 8. poschodí s výťahom. Má dve samostatné izby a samostatnú kuchyňu.

Bytový dom je zateplený, nový výťah, rekonštruovaná strecha, rekonštruované spoločné priestory, menené spoločné stúpačky, vstupná brána na čip.

Pozostáva: z dlhej vstupnej chodby so staršou vstavanou skriňou, kúpelne s vaňou, samostatného WC, 2x samostané izby a samostatnej kuchyne.

V byte boli menené plastové okná s vnútronými žalúziami, bola robená čiastočná rekonštrukcia: kúpelňa, plávajúce podlahy v izbách, v kuchyni a chodbe keramická dlažba, bezpečnostné vchodové dvere. Byt je obývateľný. Zariadenie môže v byte ostať, alebo môže byť vyprataný podľa dohody.

Vybavenosť v okolí: potraviny BILLA, LIDL, obchodný dom Saratov, zástavky MHD, zástavka električky 2 min. chôdzou s dobrou dostupnosťou do centra mesta, školy, škôlky, reštaurácie, pivárne, detské ihriská.

Cena je uvedená vrátane provízie a kompletného právneho a poradenského servisu. Zabezpečujeme kompletný servis pri vybavovaní financovania kúpy nehnuteľnosti, odborné poradenstvo v priebehu celého obchodu až do prehlásenia energií.

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Trhová, Saratovská, Lisákova, Bílikova, Janka Alexyho, Landauova, Bazovského, Drobného, Sekurisova, Karola Adlera, Žatevná

© 2024 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo