Na prenájom kancelárie v rodinnom dome, Bratislava, Ružinov, Prievoz, Telocvičná ulica

Na prenájom kancelárie v rodinnom dome, Bratislava, Ružinov, Prievoz, Telocvičná ulica

Na prenájom časť rodinného domu vhodné na kancelárie, Bratislava, Ružinov, Prievoz, Telocvičná ulica v tichej lokalite s rodinnými domami.

Priestory domu sú po kompletnej rekonštrukcii o veľkosti 120 m2 podlahovej plochy. Priestory na prízemí sú o veľkosti 81 m2 a otvorený priestor na poschodí o veľkosti 39 m2, ktorý je vybavený klimatizáciou.

Priestory sú vhodné na podnikanie na zriadenie kancelárií. Parkovanie je možné pred domom na ulici, prípadne v najbližších uliciach. (nie je v zóne PAAS).

Priestory pozostávajú zo: vstupnej chodby, priestrannej miestnosti s kuchynským kútom s vysokým stropom otočenej do tichého zeleného dvora, z ďalšej samostatnej miestnosti, kúpeľne so sprchovým kútom a vaňou, samostatného WC a komory (malého skladu). Poschodie je prístupné zo vstupnej chodby po schodisku. Vrchné poschodie má otvorenú dispozíciu a menší sklad.

Dom je vybavený a zariadený ako je na fotkách a poschodie má klimatizáciu.

Prenajímajú sa o vrchné podlažia domu (prízemie a poschodie), suterén domu je obývaný veľmi príjemným majiteľom domu, ktorý tam má byt. S aktuálnym nájomcom majú veľmi dobré vzťahy k obojstrannej spokojnosti.

Voľný podľa dohody s aktuálnym nájomcom, ktorý sa sťahuje do vlastných priestrov (predpokladaný termín v priebehu mesiaca jún 2023).

Cena je uvedená bez energií. Cena nájmu je 1.050,- EUR/mes. + energie 250,- EUR/mes. energie vrátane pripojenia internetu, cena nájmu spolu 1.300,- EUR/mes..
Depozit vo výške mesačného nájmu s energiami, provízia vo výške 1/2 nájmu s energiami.
Dom sa nachádza v blízkosti ulíc: Ľaliová, Farebná, Ružičková, Syslia, Šťastná, Slivková, Listová, Struková, Rovná, Konopná, Parková, Kláštorská, Mierová, Gagarinova, Kaštielska, Tomášikova

© 2023 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo