Na prenájom obchodný priestor 178 m2, Bratislava, Ružinov, Vrakúnska cesta

Na prenájom obchodný priestor 178 m2, Bratislava, Ružinov, Vrakúnska cesta

Na prenájom obchodný priestor 178 m2, Bratislava, Ružinov, Vrakúnska cesta

Obchodný priestor sa nachádza pri rušnej Vrakunskej ceste v oplotenom areáli. Priestor má samostatný vstup, priestor je o veľkosti 161 m2 + príslušenstvo. Využívaný bol ako predajňa. Celý obchodný priestor je možné predeliť na niekoľko celkov na úroveň nosných stĺpov. Možnosť parkovania pred budovou.

Priestor sa skladá: z veľkého 161 m2 klimatizovaného priestoru s ústredným kúrením, samostatnej kuchynky 10 m2, WC a príslušenstva celkovo 178 m2. Priestor je nanovo vymaľovaný, nové svetlá a je kompletne vyprataný. Vybavený je ako na fotkách.

Možnosť umiestnenia reklamy na budovu.

Parkovanie je možné pred budovou na parkovisku, príjazd možný aj nákladným autom z hlavnej cesty. Priestor je možné využívať ako obchod, predajňa, kancelárie, predajňa motoriek so servisom a pod.. Pripojenie internetu je možné na vlastné meno. V priestore je urobený dátový rozvod.

Voľný je IHNEĎ

Cena prenájmu obchodného priestoru vrátane energií a parkovania je 1.620,- EUR/mes.. Depozit vo výške mesačného nájmu. Provízia vo výške 1/2 nájmu.

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Hradská, Ružinovská, Galvaniho, Ivanská cesta, Mlynské luhy, Exnárová, Na piesku, Astronomicka

© 2022 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo