Na prenájom obchodný priestor 157 m2, Bratislava, Petržalka, Medveďovej ul.

Na prenájom obchodný priestor 157 m2, Bratislava, Petržalka, Medveďovej ul.

Na prenájom obchodný priestor 157 m2, Bratislava, Petržalka, Medveďovej ulica s výkladom do ulice, pri Ekonomickej univerzite.

Obchodný priestor sa nachádza pri rušnej Dolnozemskej ulici na križovatke ulíc Gettingova a Medveďova. Priestor má dva samostatné vstupy, jeden je do obchodného priestoru o veľkosti 96 m2 a druhý do menšieho 10 m2. Celý obchodný priestor je možné predeliť na úroveň nosných stĺpov. Nachádza sa v budove parkovacieho domu, kde nie sú byty.

Priestor sa skladá: z veľkého 96 m2 klimatizovaného, menšieho 10 m2, skladu s kuchynkou 16 m2, sprchy a WC 3 m2 a dvoch garáží o veľkosti 30 m2, ktoré majú samostatný vjazd cez uzatvorenú spoločnú garáž. Je možné ich využívať na sklad, prípadne na parkovanie.

V ponúkanom priestore sa nachádzajú 2 klimatizačné jednotky, kúrenie je centrálne do všetkých miestností cez radiátory cez vlastný plynový kotol, plávajúca podlaha, kazetový strop, dlažba v sklade a liata podlaha v garážach.

Parkovanie je možné pred obchodom na parkovisku. Priestor je možné využívať ako obchod, predajňa, kancelária, kaviareň, reštaurácia, predajňa motoriek so servisom a pod..

Voľný od septembra 2019

Cena prenájmu obchodného priestoru vrátane príslušenstva a garáži je 950,- EUR/mes. + energie cca 160,- EUR/mes. spolu 1.110,- EUR/mes.. Energie sú na spotrebe nájomníka. Provízia vo výške 550,- EUR.

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Dolnozemská, Gattingova, Mamateyova, Bulíkova, M. C. Sklodowskej, Gwerkovej, Jankolova, Blagojevova, Ovsište, Bosákova

© 2019 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo