Na prenájom novostavba 1 izbový byt s loggiou, Bratislava, Petržalka, Slnečnice

Na prenájom novostavba 1 izbový byt s loggiou, Bratislava, Petržalka, Slnečnice

Na prenájom novostavba 1 izbový byt 33 m2 s loggiou, Bratislava, Petržalka, komplex Slnečnice – Vila domy, Béžová ulica s parkovacím miestom pred bytovým domom.

Byt o veľkosti 28 m2 + 5,42 loggia nachádza sa v novostavbe Slnečnice – Vila domy na 3. poschodí s výťahom, prenajíma sa zariadený. Dom bol odovzdaný v roku 2017.

Pozostáva: zo vstupnej chodby, kúpelne so sprchovým kútom spojeného s WC, izby s kuchynským kútom a loggie.

Byt sa prenajíma so zariadením a vybavením: vybavená kuchyňa s jedálenským pultom, chladnička, umývačka riadu, elektrický sporák, rozťahovacia rohová sedačka, konferenčný stolík, LCD TV, vstavaná skriňa v chodbe, práčka v kúpelni. Byt je zariadený ako je na fotkách.

Je orientovaný na východ.

Vybavenosť v okolí: hrádza pri Dunaji a neďaleká cyklotrasa, zástavky MHD, potraviny, kaviareň, neďaleké obchodné centrum. Priama dostupnosť po Dolnozemskej, alebo Panónskej ceste do centra mesta.

Cena 360,- EUR/mes. je uvedená bez energií + energie 100,- EUR/mes. vrátane pripojenia TV a pripojenia internetu. Spolu 460,- EUR/mes. vrátane energií. Parkovacie miesto je doplatok 30,- EUR/mes.. Pri podpise zmluvy sa platí 1 mesacný nájom s energiami a depozit vo výške nájmu. Provízia vo výške 1/2 nájmu s energiami.

Byt je voľný IHNEĎ k nasťahovaniu.

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Jantárova cesta, Betliarska, Krásnohorská, Turnianska, Ľubovnianska, Žehliarska, Panónska cesta, Panónska, Dolnozemská cesta, Lietavská, Vyšehradská, Vigľašská.

© 2020 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo