Na prenájom kancelársky priestor, Bratislava, Petržalka, Nám. Hraničiarov

Na prenájom kancelársky priestor, Bratislava, Petržalka, Nám. Hraničiarov

Na prenájom kancelársky priestor 34,5 m2, Bratislava, Petržalka, Námestie Hraničiarov po kompletnej rekonštrukcii.

Priestor je o celkovej veľkosti 34,14 m2. Nachádza na prízemí z 6 poschodového zatepleného bytového domu so vstupom z ulice. Podlaha je zateplená.

Priestor je VOĽNÝ k nasťahovaniu od 1.2.2023

Cena je uvedená bez energií. Cena nájmu je 350,- EUR/mes. + energie 150,- EUR/mes. energie vrátane pripojenia internetu, celková cena nájmu spolu 500,- EUR/mes.. Depozit vo výške mesačného nájmu s energiami, provízia vo výške 1/2 nájmu s energiami.

Pozostáva zo: vstupnej chodby, kuchynského kúta, kancelárie, kúpeľne so sprchovým kútom a WC

Priestor bol dočasne prenajatý ako byt, posteľ, prípadne iné zariadenie bude po dohode z priestoru vysťahované.

Priestor je zariadený a vybavený: izba s rozkladacou rohovou sedačkou, posteľou, komodou, LCD TV, veľká skriňa v chodbe, posteľ, kúpelňa so sprchovým kútom, práčkou, kuchynskou linkou, zabudovanou menšou chladničkou, jedálenským stolom a stoličkami, mikrovlnkou. Vybevenie priestoru a nábytok je ako je na fotkách, môže byť čiastočne vyprataný.

V blízkosti: zástavky MHD, zástavka električky, hypermarket BILLA, TESCO, drogéria, detské ihrisko, škola, škôlka, kompletná občianska vybavenosť, cyklotrasy, pešia dostupnosť do centra mesta cca do 20 min.

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Gessayova, Starohájska, Osuského, Hrobákova, Lachova, Furdekova, Haanova, Mlynarovičova, Jantárová cesta, Jungmannova, Vavilovova, Mamateyova

© 2023 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo