Na prenájom kancelárske priestory, Bratislava, Staré Mesto, nám. M. Benku

Na prenájom kancelárske priestory, Bratislava, Staré Mesto, nám. M. Benku

Na prenájom kancelárske priestory o celkovej veľkosti 78,5 m2, Bratislava, Staré Mesto,nám. Martina Benku bývalý notársky úrad.

Priestory sa nachádza na prízemí bytového domu s prístupom cez spoločný vchod. Otváranie brány je možné jednotlivých kancelárií.

Priestor pozostáva: zo vstupnej chodby z ktorej je prístup do každej kancelárie. Dve kancelárie sú samostatné otočené do dvora, a dve orientované do ulice sú prepojené dverami, komory, vybavenej kuchynky a samostatného WC. Je možný aj prístup na spoločný dvor.

Parkovanie je možné v garáži v blízkosti kancelárskych priestorov. Inak na rezidečných parkovacích miestach v zóne PAAS.

Priestory sú k dispozícii IHNEĎ k nasťahovaniu.

Cena prenájmu obchodného priestoru je 700,- EUR/mes. + energie cca 170,- EUR/mes. bez pripojenia internetu (ten si nájomník prihlasuje na svoje meno) spolu 870,- EUR/mes.. Provízia vo výške 1/2 nájmu s energiami.

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Krížna, Záhradnícka, Blumentálska, Vazovova, Radlinského, Odborárske nám., Sasinkova, Moskovská, Šoltésovej, Justičná, Poľská, Karadžičova

© 2024 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo