Na prenájom garsónka pri Modrom kostolíku, Bratislava, Staré Mesto, Gajova ulica

Na prenájom garsónka pri Modrom kostolíku, Bratislava, Staré Mesto, Gajova ulica

Na prenájom garsónka pri Modrom kostolíku, Bratislava, Staré Mesto, Centrum, Gajova ulica orientovaná do tichého dvora, o veľkosti 25 m2 na 3. poschodí s výťahom.

Garsónka je po kompletnej rekonštrukcii a prenajíma sa nezariadená s kuchynskou linkou so zabudovanou chlaničkou, sklokeramickou varnou doskou, vstavanou skriňou v chodbe a práčkou v kúpeľni.

Byt sa prenajíma: vybavený ako je na fotkách

Pozostáva: zo vstupnej chodby, izby s kuchynským kútom, kúpeľne so sprchovým kútom a WC

Byt je VOĽNÝ ihneď k nasťahovaniu. Bez detí a domácich zvierat.

Cena je uvedená bez energií. Cena nájmu je 350,-EUR/mes. + energie 120,-EUR/mes. bez pripojenia internetu (internet si nahlasuje nájomca na svoje meno). Spolu 470,-EUR/mes.. Depozit vo výške mesačného nájmu, provízia vo výške 1/2 nájmu s energiami.

V blízkosti sa na nachádzajú: zástavky MHD, obchodné centrum Eurovea, obchody, kompletné služby, kaviarne, reštaurácie, obchodný dom PRIOR, cyklotrasy, promenáda pri Dunaji

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Bezručova, Grösslingová, Šafárikovo námestie, Dostojevského rad, Vajanského nábrežie, Dobrovičova, Dunajská, Klemensova, Jakubovo námestie, Lomonosovova, Alžbetínska, Sienkiewiczova, Tallerova, Medená, Jesenského, Palackého, Gorkého, Laurinská

© 2023 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo