Na prenájom 4 izbový mezonetový byt, Bratislava, Devínska Nová Ves, Opletalova ulica

Na prenájom 4 izbový mezonetový byt, Bratislava, Devínska Nová Ves, Opletalova ulica

Na prenájom 4 izbový mezonetový byt, Bratislava, Devínska Nová Ves, Opletalova ulica o veľkosti 101 m2 v nadstavbe bytového domu s balkónom a klimatizáciou. Parkovanie auta je možné vo dvore za rampou.

Byt sa prenajíma kompletne zariadený, vybavený potrebnými spotrebičmi ako je na fotkách. Nachádza sa na 3. poschodí bytového domu bez výťahu. Neďaleko Volkswagen.

Pozostáva: zo vstupnej chodby, obývacej izby s kuchynským kútom a balkóna. Na prízemí je kúpelňa s vaňou, vybavená spálňa a pracovňa so vstavanou skriňou. Na poschodí je veľká izba s pracovným kútom a druhou kúpelňou so sprchovým kútom.

Byt je zariadený a vybavený: botník v chodbe, kúpelňa s vaňou, spálňa s manželkou posteľou a vstavaná skriňa, pracovňa so vstavanou skriňou pracovným stolom a bežiacim pásom. V obývačke je rohová sedačka, LCD TV, vybavená kuchyňa spotrebičmi: varná doska, vstavaná rúra, mikrovlka, vstavaná chladnička.

Byt je VOĽNÝ k nasťahovaniu od 02.01.2024. Bez detí a domácich zvierat.

Cena je uvedená bez energií. Cena nájmu je 1.030,-EUR/mes. + energie 170,-EUR/mes.. Spolu 1.200,-EUR/mes. vrátane energií a pripojenia internetu. Depozit vo výške mesačného nájmu, provízia vo výške 1/2 nájmu s energiami.

V blízkosti: zástavky MHD, detské ihrisko vo dvore, obchod, reštaurácia, lekáreň, továreň Volkswagen.

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Devínsky Dvor, Bystrická, Poniklecova, Bleďulova, Ľubovníkova, Tehelňa, Opletalova, Tehliarska, Jána Jonáša, Janšákova, Istrijská

© 2023 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo