Na prenájom 3 izbový byt, Bratislava, Záhorská Bystrica, ul. Štefana Majera

Na prenájom 3 izbový byt, Bratislava, Záhorská Bystrica, ul. Štefana Majera

Na prenájom 3 izbový byt, 89 m2, NOVOSTAVBA, s garážovým státím, 2x balkón, Bratislava, Záhorská Bystrica, ulica Štefana Majera

Byt o veľkosti 89 m2 má dve nepriechodné izby a obývaciu izbu s kuchyňu, sa nachádza sa na 2. poschodí s výťahom, prenajíma sa zariadený. K bytu prislúcha aj parkovacie miesto v cene nájmu v podzemnej garáži a pivnica.

Pozostáva: zo veľkej vstupnej chodby, 2x šatník, obývacia izba s kuchyňou a väčším balkónom, 2x samostatnej spálne, veľkej kúpelne so sprchovým kútom a samostatným WC.

Byt sa prenajíma so zariadením a vybavením: vybavená kuchyňa, chladnička, umývačka, kombinovaný sporák, mikrovlnka, jedálenský stôl, rozkladacia sedačka, 2x šatník, práška, komody, Byt je zariadený ako je na fotkách.

Vybavenosť v okolí: základná škola, materská škola, potraviny BILLA, lekáreň, reštaurácie, pošta, zástavky MHD s dobrou dostupnosťou do mesta, napojenie na ďiaľnicu D2.

Cena 570,- EUR/mes. je uvedená bez energií + energie 120,- EUR/mes.. Spolu 690,- EUR/mes. vrátane energií, spoločnej TV antény. Pri podpise zmluvy sa platí 1 mesacný nájom s energiami a depozit vo výške nájmu s energiami. Provízia vo výške 1/2 nájmu s energiami.

Byt je voľný IHNEĎ k nasťahovaniu. Ponuka je aktuálna do zmazania!

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Hargašova, Gbelská, Tatranská, Československách tankystov, Bratislavská.

© 2020 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo