REZERVOVANÉ Na prenájom 3 izbový byt, Bratislava, Dúbravka, Tranovského ulica

REZERVOVANÉ Na prenájom 3 izbový byt, Bratislava, Dúbravka, Tranovského ulica

Na prenájom 3 izbový byt s loggiou, Bratislava, Dúbravka, Tranovského ulica po rekonštrukcii o veľkosti 68 m2, z toho je plocha loggie 4 m2. Je zariadený a vybavený ako je na fotkách. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome na 3. poschodí z 4 bez výťahu.

Pozostáva zo: vstupnej chodby, kúpeľne s vaňou, 3x nepriechodná izba, kuchyne a samostatného WC. Orientovaný je na východ a západ.

Byt je zariadený a vybavený: vstavaná skriňa v chodbe, kúpelňa s vaňou, 3x samostatná izba, postele v izbách, vstavaná skriňa, skrinka pod TV a stolík, kuchyňa so stolom, chladnička, umývačka riadu, sporák, práčka v kúpelni. Vybevenie bytu a nábytok ako je na fotkách.

Byt je VOĽNÝ ihneď k nasťahovaniu.

Cena je uvedená bez energií. Cena nájmu je 430,- EUR/mes. + energie 220,- EUR/mes. vrátane energií (voda, kúrenie, plyn, elektrika, pripojenie vysokorýchlostného internetu a TV, odvoz smetí, upratovanie spol. priestorov). Spolu 650,- EUR/mes. vrátane energií, pripojenia internetu a TV. Depozit vo výške mesačného nájmu s energiami, provízia vo výške 1/2 nájmu s energiami.

V blízkosti: zástavky MHD, obchody, reštaurácie, potraviny, športoviská, škola, škôlka, les.

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Pri Kríži, Cabanova, Homolova, Ožvoldíkova, Brižitská, Štepná, Žatevná, Karola Adlera, Gallayova, Saratovská.

© 2021 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo