Na prenájom 3 izbový byt 69 m2, Bratislava, Staré Mesto, Šoltésovej ulica

Na prenájom 3 izbový byt 69 m2, Bratislava, Staré Mesto, Šoltésovej ulica

Na prenájom 3 izbový byt o veľkosti 69 m2, Bratislava, Staré Mesto, širšie centrum, Šoltésovej ulica

Byt je po rekonštrukcii, prenajíma sa zariadený a vybavený ako je na fotkách. Dve izby sú orientované do ulice a jedna izba s kuchyňou do tichého dvora, ktorý je v spoluvlastníctve susedov. K bytu je k dispozícii pivnica o veľkosti 6 m2 v suteréne domu.

Byt je zariadený a vybavený: botník v chodbe, práčka v kúpelni, kuchynská linka, chladnička, sporák, skrine v izbách, rozkladacie sedačky vo väčších izbách, postele, skrinky. Zariadenie bytu je prevažne nové.

Pozostáva zo: vstupnej chodby, kúpeľne so sprchovým kútom, samostatného WC, kuchyne priechodnej do menšej izby a dvoch vačších izieb. Jedna je prístupná cez kúpelňu.

Byt je VOĽNÝ k nasťahovaniu IHNEĎ. Je čerstvo vymaľovaný, uprataný.

Cena nájmu je 490,-EUR/mes. + energie 160,-EUR/mes. vrátane energií bez internetu. Spolu 650,-EUR/mes.. Pripojenie internetu bude na meno nájomcu a nie je zahrnuté v cene nájmu. Depozit vo výške mesačného nájmu s energiami, provízia vo výške 1/2 nájmu s energiami.

V blízkosti: zástavky MHD, obchody, TESCO expres, drogéria, kaviarne, parky, reštaurácie, pivárne, škola, škôlka.

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Záhradnícka, Krížna, Špitálska, Kararadžičova, Justičná, Sasinkova, Moskovská, Chorvátska, Strážnická, Poľská, Nám. Martina Benku, Americké námestie, Blumentálska, Radlinského, Vazovova

© 2021 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo