Na prenájom 2,5 izbový byt, Bratislava, Staré Mesto, Žabotova ulica

Na prenájom 2,5 izbový byt, Bratislava, Staré Mesto, Žabotova ulica

Na prenájom zariadený 2,5 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Bratislava, Staré Mesto, Žabotova ulica.

Rozloha bytu je 60 m2. Byt sa nachádza v tehlovom bytovom dome na 3. poschodí, bez výťahu.

Nachádza v príjemnom prostredí širšieho centra s pešou dostupnosťou do historického centra v besprostrednej blízkosti Hlavnej stanice.

Byt pozostáva: Z veľkej vstupnej chodby so vstavanými skriňami. Kuchyne s obývačkou s chladničkou, jedálenským stolom a 4ks stoličkami, rozťahovacia sedačka a TV. Spálne sú samostatné, jedna prístupná z chodby s manželskou posteľou s nočnými stolíkmi a vstavanými skriňami. Druhá spálňa ma spanie vyvýšené, písací stôl, šatníková skriňa, rozťahovacia sedačka. Kúpelňa je s vaňou a WC. K bytu je aj veľká pivnica o veľkosti 8m2.

Vybavenie bytu: vlastné kúrenie s reguláciou, LCD TV, pripojenie TV + internet, práčka, chladnička s mrazničkou, kombinovaný sporák, mikrovlnná rúra, vstavané skrine.

Byt je voľný IHNEĎ.

Cena 650,- EUR je uvedená bez energií. Energie (plyn, elektrika, voda, internet, TV) + 125,- EUR/mes. spolu 775,- EUR/mes.. Pri podpise sa sa platí aj depozit vo výške mesačného nájmu s energiami. Provízia je vo výške 1/2 nájmu s energiami.

V blízkosti ulíc:Železničiarska, Palárikova, Jaskový rad, Jelenia, Murgašova, Šancova, Nám. Franza Liszta, Štefanovičova, Pražská

© 2019 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo