Na prenájom 2,5 izbový byt, Bratislava, Staré Mesto

Na prenájom 2,5 izbový byt, Bratislava, Staré Mesto

Na prenájom zariadený 2,5 izbový byt po rekonštrukcii, Bratislava, Staré Mesto, Žabotova ulica.

Byt o veľkosti 60 m2. Byt sa nachádza v tehlovom bytovom dome na 3. poschodí, bez výťahu.

Byt je voľný IHNEĎ k nasťahovaniu.

Cena 625,- EUR je uvedená bez energií. Energie (plyn, elektrika, voda, internet, TV) + 100,- EUR/mes., spolu 725,- EUR/mes.. Pri podpise sa sa platí depozit vo výške mesačného nájmu s energiami. Provízia je vo výške 1/2 nájmu s energiami.

Byt pozostáva: Z veľkej vstupnej chodby so vstavanými skriňami. Kuchyne s rozťahovacou sedačkou a TV,  s chladničkou, jedálenským stolom a 4ks stoličkami. Spálne sú samostatné, jedna prístupná z chodby s manželskou posteľou s nočnými stolíkmi a vstavanými skriňami. Druhá spálňa ma spanie vyvýšené (priestor je na posteľ pod ňou), písací stôl, skriňa, rozťahovacia sedačka. Kúpelňa je s vaňou a WC. K bytu je aj veľká pivnica o veľkosti 8m2.

Vybavenie bytu: vlastné kúrenie s reguláciou, LCD TV, pripojenie TV + internet, práčka, chladnička s mrazničkou, kombinovaný sporák, mikrovlnná rúra, vstavané skrine.

 Byt je vhodný aj pre rodiny s deťmi. Domáce zvieratá povolené. 2 min. pešo Hlavná stanica, do centra mesta cca 15 min. pešou dostupnosťou. MHD, električky do 5 min.

V blízkosti ulíc: Železničiarska, Palárikova, Jaskový rad, Jelenia, Murgašova, Šancova, Nám. Franza Liszta, Štefanovičova, Pražská

© 2019 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo