REZERVOVANÉ Na prenájom 2 izbový byt, novostavba, Bratislava, Jarovce, Ovocná ulica

REZERVOVANÉ Na prenájom 2 izbový byt, novostavba, Bratislava, Jarovce, Ovocná ulica

Na prenájom novostavba 2 izbový byt, 68 m2, so stropným chladením a možnosťou parkovania, Bratislava – Jarovce, Ovocná ulica

Byt sa nachádza na 1. poschodí 3 poschodovej novostavby projektu SADY JAROVCE kolaudovanej v roku 2020 s výťahom, prenajíma sa zariadený a vybavený ako je na fotkách (okrem komody v spálni a staršieho šijacieho stroja), je vybavený potrebnými spotrebičmi, zariadením. Podlahová plocha bytu je 58,93 m2 + 9,13 m2 balkón.

Možnosť parkovania v uzatvorenom dvore max 1 auto za rampou, alebo pred domom.

Pozostáva: zo vstupnej chodby so vstavanou skriňou, kúpeľne s vaňou s WC, priestrannej obývacej izby s kuchynským kútom, veľkým balkónom (9,13 m2) a samostatnej spálne so vstavanou skriňou. Byt je celý otočený do dvora.

Byt je zariadený a vybavený: Veľká vstavaná skriňa v chodbe, kúpelňa s vaňou.
Obývačka – stôl so stoličkami, rozkladacia sedačka, LCD TV, police, komoda
Kuchyňa – zabudovaná chladnička, zabudovaná práčka, teplovzdušná rúra, indukčná varná dostka a kompletne vybavenie kuchyne (hrnce, poháre, šálky, taniere, príbor)
Spálňa – manželská posteľ s nočným stolíkom, veľká vstavaná skriňa

Byt je voľný od 11.5.2023 k nasťahovaniu. Bez detí a domácich zvierat ideálny pre 1 – 2 osoby.

Cena je uvedená bez energií. Cena nájmu je 550,- EUR/mes. + energie vrátane internetu 170,- EUR/mes. 1 osoba (2 osoby + 20,- EUR/mes.). Spolu 720,- EUR/mes. vrátane energií. Depozit vo výške mesačného nájmu, provízia vo výške 1/2 nájmu s energiami.

V blízkosti: zástavka MHD, obchod KRAJ priamo v dome na prízemí, reštaurácie, cyklotrasy, 11 km do centra mesta, blízke napojenie na obchvat Bratislavy D2, D4, R7, prípadne smer Viedeň, alebo Budapešť

Nachádza sa v blízkosti: Petržalka, Rusovce, Kittsee

© 2023 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo