Na prenájom 2 izbový byt, Bratislava, Staré Mesto, Šancova ulica

Na prenájom 2 izbový byt, Bratislava, Staré Mesto, Šancova ulica

Na prenájom 2 izbový byt, 70 m2, pod stanicou s klimatizáciou a možnosťou parkovania v uzatvorenom vnútrobloku, Bratislava, Staré Mesto, Širšie centrum, Šancova ulica

Možnosť parkovania v uzatvorenom dvore (parkovacie miesto nie je zaručené) vjazd je v cene nájmu.

Byt sa nachádza na 2. poschodí 6 poschodového tehlového bytového domu s výťahom, prenajíma sa zariadený a vybavený ako je na fotkách, vybavený potrebnými spotrebičmi, zariadením a je kompletne vymaľovaný.

Pozostáva: zo vstupnej chodby, veľkej komory v chodbe, samostatnej kuchyne, priestrannej spálne otočenej do dvora, obývacej izby, kúpeľne s vaňou a samostatného WC.

Byt je zariadený a vybavený: v chodbe vstavaná skriňa v ktorej je umiestnená práčka, vešiak, botník, skriňa, komora s regálom, kúpelňa s vaňou.
V kuchyni – stôl so stoličkami, chladnička, umývačka riadu, miktovlnka, teplovzdušná rúra, varná dostka.
V spálni – posteľ s nočnými stolíkmi, pracovný stôl, veľká komoda, policová skrinka a nový koberec.
V obývačke – vstavaná skriňa, nová rohová sedačka, konferenčný stolík, obývačková zostava, pracovný stôl.
Vysávač, žehlička, sušiak na prádlo, kôš na bielizeň, nová rýchlovarná kanvica, základné vybavenie kuchyne (taniere, príbor, hrnce, poháre, šálky). Vybevenie bytu, nábytok a zariadenie je ako na fotkách.

Byt je voľný od 1.6.2023 k nasťahovaniu, pripadne aj skôr po dohode. Bez detí a domácich zvierat.

Cena je uvedená bez energií. Cena nájmu je 530,- EUR/mes. + energie 210,- EUR/mes., spolu 740,- EUR/mes. vrátane energií a pripojenia internetu. Depozit vo výške mesačného nájmu, provízia vo výške 1/2 nájmu s energiami.

V blízkosti: zástavky MHD, obchody, parky, reštaurácie, pivárne, trhovisko, YMCA

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Šancova, Björnsonova, Povraznícka, Žilinská, Karpatská, Záhrebská, Anenská, Belopotockého, Mýtna, Račianske mýto

© 2023 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo