Na prenájom 2 izbový byt, Bratislava, Staré Mesto, Pražská ul.

Na prenájom 2 izbový byt, Bratislava, Staré Mesto, Pražská ul.

Na prenájom 2 izbový byt, Bratislava, Staré Mesto, Pražská ulica o veľkosti 54 m2, po kompletnej kvalitnej rekonštrukcii.

Byt sa nachádza na 3. poschodí s výťahom, má balkón zo spálne do dvora a klimatizácia v obývačke.

Byt je zariadený a vybavený: Byt sa prenajíma čiastočne zariadený a vybavený spotrebičmi. Vstavaná skriňa v chodbe, čiastočne vybavená kuchyňa, umývačka riadu, práčka, LCD TV, veľká vstavaná skriňa a posteľ s odkladacím priestorom v spálni. Zariadenie je ako je na fotkách.

Pozostáva zo: obývacia izba s kuchyňou je orientovaná do ulice, spálňa s balkónom a kúpelňou do tichého zeleného dvora. Priestranná kúpelňa je vybavená vaňou aj sprchovacím kútom. Samostatné WC s práčkou. Parkovanie je možné nad domom bez nutnosti vlastniť rezidenčnú kartu.

Byt je voľný k nasťahovaniu.

Cena nájmu je 460,- EUR/mes. + energie 160,- EUR/mes., spolu 620,- EUR/mes. Pri podpise zmluvy sa platí depozit vo výške mesačného nájmu. Provízia vo výške 1/2 nájmu s energiami.

Dobré spojenie MHD do všetkých časti mesta, peši do centra cca 15 min. Cez cestu je Hlavná vlaková stanica. V blízkosti sa nachádza Horský park, Kalvária. Možnosť mať v byte menšie zviera, nie však psa.

Byt sa nachádza v blízkosti ulíc: Sokolská, Šancova, Štefánikova, Predstaničné námestie, Hloboká cesta, Za skolovňou

© 2021 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo