Na prenájom 2 izbový byt, Bratislava, Ružinov, Ružinovská ulica

Na prenájom 2 izbový byt, Bratislava, Ružinov, Ružinovská ulica

Na prenájom novostavba 2 izbový byt s balkónom, pivnicou a parkovacím miestom pred domom, Bratislava, Ružinov, Ružinovská ulica

Byt o veľkosti 41 m2 s balkónom s dobrou dispozíciou, nachádza v kompletne rekonštruovanom bytovom dome Ružinovská jednička na 4. poschodí, 2x výťah, prenajíma sa kompletne zariadený s parkovacím miestom za rampou pre obyvateľov domu.

Bytový dom je kompletne novorekonštruovaný odovzdaný v roku 2015.

Pozostáva: zo vstupnej chodby, kúpelne s vaňou a WC, samostatnej spálne, obývacej izby s kuchynským kútom a balkónu.

Byt sa prenajíma so zariadením a vybavením: vybavená kuchyňa s varnou doskou, teplovzdušnou rúrou, chladničkou, rozťahovacia sedačka, jedálenský stôl, LCD TV, vstavaná skriňa v spálni, práčka v kúpelni. Byt je zariadený ako je na fotkách.

Vybavenosť v okolí: cyklotrasa naprieč Ružinovom, zástavky MHD (zástavka autobusu, električiek 2 min od vchodu do domu) s dobrou dostupnosťou do centra, potraviny LIDL pred obytným komplexom, park Ostredky, AVION shoppingpark.

Cena 420,- EUR/mes. je uvedená bez energií + energie 180,- EUR/mes. vrátane balíka pripojenia internetu a KTV. Spolu 600,- EUR/mes. vrátane energií. Pri podpise zmluvy sa platí 1 mesacný nájom s energiami a depozit vo výške nájmu s energiami. Provízia vo výške 1/2 nájmu s energiami.

Byt je voľný od 1.3.2020 k nasťahovaniu.

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Ružinovská, Súmračná, Ostredkova, Družicova, Galaktická, Obežná, Astronomická, Exnárova, Chlumeckého, Šándorova, Ivana Horvátha

© 2020 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo