Na prenájom 2 izbový byt, Bratislava, Petržalka, Znievska ulica

Na prenájom 2 izbový byt, Bratislava, Petržalka, Znievska ulica

Na prenájom zariadený 2 izbový byt 36 m2 + 2x loggia o velkosti 11 m2, Bratislava, Petržalka, Znievska ulica pri jazere Draždiak.

Byt sa nachádza na 5. poschodí z 12, 2x nový výťah, prenajíma sa zariadený a vybavený.

Pozostáva: zo vstupnej chodby, kúpelne s vaňou spojenej s WC, izby s kuchynským kútom, spálne a 2x loggie.

Byt sa prenajíma so zariadením a vybavením: vybavená kuchyňa, stôl a stoličky, rozťahovacia sedačka, elektrický sporák, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, skrinky, poličky v obývačke, LCD televízor, vešiak v chodbe, práčka v kúpelni, manželská posteľ, skrine, komoda a pracovný stôl v spálni. Byt je zariadený ako je na fotkách.

Je orientovaný západ. Byt je voľný od 1.6.2022. Bez zvierat, bez detí.

Vybavenosť v okolí: zástavky MHD s dobrou dostupnosťou do centra mesta, školy, škôlky, potraviny, BILLA, fitness pod domom, jazero Draždiak, cyklotrasy.

Cena 400,- EUR/mes. je uvedená bez energií. Energie vrátane elektriky, internetu a TV sú 150,- EUR/mes.. Cena nájmu vrátane energií je spolu 550,-EUR/mes.

Pri podpise zmluvy sa platí nájom za 1 mesiac a depozit vo výške nájmu s energiami. Provízia vo výške 1/2 nájmu s energiami.

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Jantárova cesta, Strečnianska, Tematínska, Lietavská, Vyšehradská, Beňadická, Panónska cesta.

© 2022 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo